01-06-202115:27

Україна та Арабська Республіка Єгипет підписали договір про передачу засуджених осіб

Сьогодні в онлайн-режимі відбулася урочиста церемонія підписання Договору між Україною та Арабською Республікою Єгипет про передачу засуджених осіб.

Від України Договір підписав Міністр юстиції Денис Малюська, від Арабської Республіки Єгипет - Міністр юстиції / Суддя АРЄ Омар Марван. Також участь у церемонії підписання взяли Надзвичайний і Повноважний Посол України в Арабській Республіці Єгипет Євген Микитенко та Надзвичайний і Повноважний Посол Арабської Республіки Єгипет в Україні Айман Елгаммал.

«Підписання договору є важливим кроком для подальшого  врегулювання питання взаємної передачі засуджених осіб з АРЄ. З укладенням договору будуть створені належні правові підстави для ефективного співробітництва між компетентними органами обох держав з питань передачі засуджених осіб», - зазначив Денис Малюська.

Міністри привітали один одного з цією знаковою подією та подякували усім залученим учасникам за якісну та ефективну роботу з підготовки міжнародного договору. 

Сторони висловили сподівання на поглиблення українсько-єгипетського співробітництва у правовій сфері та з цією метою обмінялися запрошеннями відвідати Україну та Єгипет.

 

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/pidpisannya-dogovoru-mij-ukrainoyu-ta-arabskoyu-respublikoyu-egipet-pro-peredachu-zasudjenih-osib-01-chervnya-2021-roku