28-07-200300:00

Українські закони - до євростандартів!

У Міністерстві юстиції України відбулося чергове засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань адаптації законодавства України до законодавства ЄС під головуванням Першого заступника Міністра юстиції України Анатолія Зайця, на якому були обговорені питання реформування процесу адаптації законодавства України до законодавства ЄС.

За результатами цього обговорення було прийнято рішення , відповідно до якого Міністерство юстиції України самостійно доопрацює проект плану з урахуванням комплексного та системного підходу, визначеного в VI розділі проекту Загальнодержавної програми, яка знаходиться на розгляді у Верховній Раді України. Доопрацьований проект плану роботи на 2004 рік буде винесено на розгляд на наступному засіданні МКР.

На підставі доопрацьованого плану на 2004 рік Мін\'юстом також буде сформовано Програму перекладів актів європейського права на наступний рік, до якої будуть включені акти законодавства ЄС, використання яких буде необхідним при розробці проектів нормативно-правових актів, передбачених планом роботи на 2004р.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua