04-11-200500:00

Укрспец`юст розвиває нові напрямки діяльності

Спеціалізоване державне підприємство “Укрспец`юст” Міністерства юстиції України було створене відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 1999 року. Мета діяльності Укрспец`юсту - забезпечення належного зберігання вилученого державними виконавцями майна, організація і проведення його реалізації шляхом продажу на прилюдних торгах, аукціонах. Про це розповів прес-службі генеральний директор підприємства Євген Глод.

З моменту створення підприємство надає послуги державній виконавчій службі в перевезенні, зберіганні та реалізації арештованого та вилученого державними виконавцями майна.

СДП “Укрспец`юст” має 27 філій у кожній з областей України, в тому числі в містах Києві та Севастополі.

Основні напрямки діяльності Укрспец`юсту - сприяння державній виконавчій службі, органам державної податкової служби, митним та правоохоронним органам в зберіганні та реалізації майна, вилученого ними в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Також підприємство забезпечує організацію примусової реалізації майна юридичних та фізичних осіб за рішеннями державних установ, судовими та прирівняними до судових рішеннями. Укрспец`юст забезпечує організацію реалізації майна: безхазяйного; конфіскованого; заставленого; вилученого органами державної виконавчої служби Мін`юсту в рахунок погашення боргових зобов`язань; вилученого органами державної податкової адміністрації у вигляді податкової застави в рахунок погашення заборгованості платників податків до бюджетів усіх рівнів, а також майна, що реалізується арбітражними керуючими у відношенні підприємств, щодо яких розпочата процедура банкрутства, на стадіях розпорядження майном, санації чи ліквідації, та майна, яке повинно бути реалізовано за умовами мирової угоди.

Наразі, за словами Євгена Глода, Укрспец`юст розвиває нові напрямки діяльності, зокрема з надання органам державної виконавчої служби спеціалізованих послуг, а саме: консалтингових, з кур`єрської доставки кореспонденції, транспортних та охоронних.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271-16-76
E-mail: press@minjust.gov.ua