10-08-200400:00

Уряд пропонує розширити державну підтримку іноземцям українського походження, що побажали імігрувати до України

Кабінет Міністрів пропонує розширити державну підтримку іноземцям українського походження, що побажали імігрувати до України. Відповідні зміни до чинного законодавства, що були розроблені Мін‘юстом України, затверджені сьогодні, 10 серпня 2004 року, на урядовому засіданні.

Як повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович, уряд України готовий надавати особам, що побажали стати українцями, дозвіл на іміграцію в Україну їхнього подружжя та неповнолітніх дітей поза визначеними квотами.

Крім того, змінами до законодавства пропонується сприяти задоволеню інформаційних потреб осіб, що імігрували в Україну. А також забезпечити їх вітчизняними друкованими виданнями.

Олександр Лавринович зазначив, що відповідні зміни потрібно буде внести до законів “Про інформацію” “Про іміграцію” та “Про видавничу справу”. Ухвалений Кабінетом Міністрів законопроект “Про внесення змін до деяких законів України у зв‘язку з прийняттям Закону України “Про правовий статус закордонних українців” буде внесено до Верховної Ради України.

“Прийняття Закону створить додаткові механізми допомоги з боку держави для осіб, що побажали імігрувати до України” – наголосив Міністр юстиції України.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua