24-09-202116:50

В Академії ДПтС відбулася урочиста церемонія посвяти першокурсників

В Академії Державної пенітенціарної служби відбулася урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти. З цінними і важливими настановами та вітальними словами до першокурсників звернувся ректор Академії Олексій Тогочинський.

«Шановні першокурсники, колектив Академії  від щирого серця вітає вас із вливанням до нашої дружньої родини! Бажаємо вам успішного навчання, всебічного розвитку, а також творчої реалізації! Висловлюємо надію, що в наших стінах ви зможете відшукати своє покликання та стати справжніми професіоналами обраної справи», - зазначив під час свого виступу ректор.

Також курсанти 1-го навчального курсу склали Присягу на вірність Українському народові. Олексій Тогочинський разом із почесними гостями, начальниками факультетів привели до Присяги курсантів юридичного факультету та факультету пробації.

Привітати студентів-першокурсників завітали почесні гості: голова Чернігівської міської ради  Владислав Атрошенко,  перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш, голова Чернігівського обласного осередку Національного Олімпійського Комітету, член наглядової ради Академії ДПтС Валерій Куліч, які долучилися  і до вручення студентських квитків.

Нагадаємо, що цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».