16-06-201716:13

В Інституті кримінально-виконавчої служби відбувся третій випуск дипломованих спеціалістів для установ Державної кримінально-виконавчої служби України

16 червня в Інституті кримінально-виконавчої служби відбувся третій  випуск  курсантів, які 4 роки тому виявили бажання опанувати знання за спеціальністю «Психологія» та «Правознавство» у новоствореному вузі Державної кримінально-виконавчої служби України.

Заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов урочисто привітав випускників та зауважив: «Сьогодні ви не просто отримуєте офіцерські пагони та дипломи про здобуття відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня. Ви здобуваєте сертифікат довіри держави та суспільства на виконання дуже важливих для кожного громадянина України функцій у сфері правоохоронної діяльності, зокрема, виконання кримінальних покарань».

150 випускників Інституту цього року одержали офіцерські звання та дипломи освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та стали дипломованими фахівцями, які вже зовсім скоро поповнять колективи органів та установ ДКВС України.

У свою чергу Денис Чернишов щиро побажав випускникам знайти своє місце у житті і віддано служити українському народу, а також закликав їх у своїй подальшій трудовій діяльності дотримуватися принципів законності, справедливості, гуманізму, демократизму, рівності всіх перед законом, поваги до прав і свобод людини та громадянина.

У рамках святкування випускників благословив та провів обряд освячення Голова  Синодального відділу Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи  протоієрей   Віктор (Яценко).

Також участь в урочистостях взяли: Народний депутати України Юрій Мірошниченко,  Голова комісії з ліквідації Державної пенітенціарної служби України Сергій Тюлєнєв, Перший проректор Національної академії внутрішніх справ полковник поліції Гусарєв Станіслав Дмитрович, начальник Інституту кримінально-виконавчої служби генерал-майор внутрішньої служби Бараша Євген Юхимович, а також духовенство, друзі та родичі випускників.

Святкового настрою додали: показовий виступ  ансамблю барабанщиць Національної академії внутрішніх справ та вокально-хореографічна постановка, а також виступ показового взводу почесної варти окремого полку Національної Гвардії України та виступ студії при Національному Народному Академічному хорі імені Григорія Гурійовича Верьовки.

Під супровід духового оркестру вчорашні курсанти попрощалися з рідним Інститутом і в останній раз, карбуючи крок, пройшли урочистим маршем. А на щастя, за доброю традицією, підкинули вгору монети.