02-11-200500:00

В Україні проходить громадське обговорення проекту Кодексу доброчесної поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування

Центр правової реформи і законопроектних робіт при Міністерстві юстиції України провів у Києві громадське обговорення проекту Кодексу, розробленого на виконання окремого доручення Кабінету Міністрів України. Про це прес-службі повідомила директор Центру правової реформи і законопроектних робіт при Мін`юсті Олена Семьоркіна.

В обговоренні взяли участь працівники вищих навчальних закладів, наукових установ, державних підприємств, громадських організацій, представники судової влади, центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, управлінь юстиції міста Києва, Київської, Житомирської, Черкаської, Чернігівської та Вінницької областей.

За сприяння Хмельницького обласного управління юстиції 3 листопада 2005 року у Хмельницькій області відбудеться громадське обговорення Кодексу. А 7 листопада 2005 року Кодекс обговорять на Дніпропетровщині за сприяння Дніпропетровського обласного управління юстиції.

Олена Семьоркіна зазначила, що учасники обговорення вважають прийняття такого Кодексу своєчасним. Водночас пропозиції та зауваження щодо його удосконалення будуть розглядатися Міжвідомчою робочою групою при доопрацюванні документа.

Довідка: Попередня назва Кодексу змінена за рішенням Міжвідомчої робочої групи, яка займалася його розробкою.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271-16-76
E-mail: press@minjust.gov.ua