15-05-202013:28

Валерія Коломієць: Триває онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав»

За 23 дні конкурсу дитячих малюнків «Країна моїх прав» вже надійшло 710 робіт. Малюнки приймаються до 20 травня цього року. Взяти участь у конкурсі, подивитися дитячі роботи та проголосувати за малюнок, що найбільше сподобався, можна на офіційному сайті конкурсу http://art-konkurs.legalaid.gov.ua  

«З 23 квітня Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав». За цей час, у середньому, кожного дня надходило по 30 робіт від дітей. Наймолодшим учасникам конкурсу 3 роки, а найстаршим – 17 років», – повідомила заступник Міністра юстиції Валерія Коломієць.

Дитячі малюнки – фарбами, олівцями, фломастерами, створені за допомогою комп’ютерної графіки – надійшли з 24 регіонів України. Найбільше робіт надіслали з Вінницької, Хмельницької та Дніпропетровської областей.

Віддали свій голос за малюнок, який найбільш сподобався, понад 10 тис. учасників голосування.

«Надсилати малюнки на конкурс можна ще п’ять днів. З 21 травня до 24 травня визначатимуться переможці. Автори найкращих робіт будуть визначені за кількістю вподобань учасників голосування у трьох вікових категоріях: віком до 8 років, від 9 до 13 років та від 14 до 17 років», – поінформувала Валерія Коломієць.

Нагородження переможців конкурсу триватиме з 25 травня по 5 червня. Автори робіт, які набрали найбільшу кількість «лайків», отримають грамоти та призи за перше, друге та третє місця у кожній віковій групі.

Детально дізнатися про умови онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Країна моїх прав», долучитися до нього та проголосувати можна, зайшовши на офіційний сайт http://art-konkurs.legalaid.gov.ua