19-01-200500:00

Валерію Лутковську нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

Уповноважену у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод людини, заступника Міністра юстиції України Валерію Лутковську нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. Як зазначається у відповідному Указі Глави держави, Валерію Лутковську нагороджено за значний особистий внесок у створення і реалізацію інноваційної моделі регіонального розвитку та за вагомі досягнення у професійній діяльності. Вагомі досягнення у професійній діяльності.

Крім того, Президент України відзначив державними нагородами та присвоїв почесне звання низці працівників системи юстиції.

Орденом княгині Ольги ІІІ ступеню нагороджено начальника Харківського обласного управління юстиції Любов Маміну. Орденом “За заслуги” ІІІ ступеня нагороджено начальника Чернівецького обласного управління юстиції Івана Сушинського.

Почесне звання “Заслужений юрист України” присвоєне начальникові Тернопільського обласного управління юстиції Олексію Шешені. А також начальникові Київського обласного управління юстиції Ніні Ященко.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua