06-01-201811:43

Віктор Вишньов про реалізацію майна комерційних банків

Реалізація майна з балансу комерційних банків є одним із найуспішніших проектів Open Market. Даний проект введений у 2016 році і на сьогоднішній день вже реалізовано активів комерційних банків на суму понад 440 мільйонів гривень.

За словами Генерального директора ДП «СЕТАМ» Open Market Віктора Вишньова, найчастіше постає питання яким чином реалізувати майно, здавати в оренду, де існують певні корупційні ризики чи продати так щоб повернути борг, а ще краще заробити на ньому. Саме для цього використовують он-лайн аукціон Open Market, який дозволяє продати активи банку за підвищеною ціною.

Для участі в аукціоні необхідно укласти договір з ДП «СЕТАМ» та надати перелік майна, яке планується передати на реалізацію. 

«Наше підприємство потурбується про пошук покупців і зробить так щоб аукціон відбувся за принципом підвищення ціни» - зазначив Віктор Вишньов. 

Вже сьогодні, до проекту приєднались усі державні та декілька комерційних банків: «Приватбанк», «Ощадбанк», «Укргазбанк», «Укрексімбанк». «ВТБ», «Альфа банк», «ПУМБ», «Полтава банк», «Рада банк». 

Так, одним із найбільш активних банків став державний банк «Укргазбанк», який продав активи понад 240 мільйонів гривень.  

Крім того, міжнародна компанія JLL, яка має представництво у 100 країнах світу пропонує додаткову послугу з пошуку клієнтів. Тобто, банки можуть не лише продати свої активи, а й залучити інвестиції до української економіки.

«Всі торги, які відбуваються у Open Market відбуваються із використанням технології Blockchain, це означає, що аукціон відбудеться чесно, відкрито та технічно захищено!» - нагадав Віктор Вишньов .

Відео за посиланням: https://minjust.gov.ua/watch/generalniy-direktor-dp-setam-pro-realizatsiyu-mayna-komertsiynih-bankiv