13-07-201000:00

Віталій Кличко офіційно очолив партію ’’УДАР (Українсько Демократичний Альянс за Реформи)’’

Міністерство юстиції України отримало офіційне повідомлення від політичної партії «Нова країна» про внесення змін до статуту, до складу керівних органів, а також зміну назви партії.

Згідно з повідомленням назву партії змінено на "УДАР (Українсько Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

Новим керівником партії замість Романюка Романа обрано Віталія Кличка.

Як повідомляє партія, відповідні зміни було ухвалено рішенням позачергового партійного з’їзду, який відбувся 24 квітня 2010 року.

Своєю метою оновлена партія визначила сприяння формуванню політичної волі громадян та участь у розбудові в Україні відкритого громадянського суспільства на засадах свободи, самоврядності, верховенства права, керуючись принципами демократії, а також створення умов для економічного піднесення України та зростання могутності держави й добробуту громадян.

Міністерство юстиції взяло до відома інформацію про зміни до статуту, складу керівних органів, а також назви партії. Міністром юстиції Олександром Лавриновичем підписано наказ про внесення відповідних змін до Реєстру політичних партій України.

* * * Політична Партія «Нова країна» була зареєстрована Мін’юстом 14 березня 2005 року. Партія внесена до Реєстру політичних партій під №109.

Відповідно до Закону «Про політичні партії в Україні» партії повинні інформувати Міністерство юстиції України про зміни назви, програми, статуту, керівних органів партії, їхньої адреси та місцезнаходження у тижневий строк після прийняття рішень з цих питань.


Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271- 17-33
E-mail: press@minjust.gov.ua