17-02-202013:17

Віталій Василик: Мін’юст сприятиме доступу працівників консульських установ до установ ДКВС

У Мін’юсті відбулась зустріч заступника Міністра юстиції України Віталія Василика із керівником консульсько-правового відділу Посольства ФРН паном Єнсом Краус-Массе.

Ключовою темою обговорення стало питання можливості спрощення порядку відвідування представниками консульських установ різних категорій осіб, які утримуються в місцях несвободи Міністерства юстиції України.

Також під час зустрічі обговорені проблеми подальшого реформування пенітенціарної системи, зокрема, покращення умов тримання засуджених та осіб, взятих під варту та поліпшення медичного обслуговування в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

«Разом з німецькими партнерами ми домовились продовжувати співпрацю з метою забезпечення доступу працівників консульських установ до установ Державної кримінально-виконавчої служби України, насамперед, на рівні залучення експертної підтримки з боку наших партнерів. Міністерство юстиції націлене сприяти швидкому та безперешкодному відвідуванню установ виконання покарань та слідчих ізоляторів представниками консульських відділів, аби забезпечити якісну реалізацію екстрадиційних процедур та  дотримання прав іноземців, які перебувають в цих установах і звернулись за належною консульською підтримкою», – повідомив Віталій Василик.

 

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/zustrich-zastupnika-ministra-yustitsii-vitaliya-vasilika-z-nachalnikom-konsulsko-pravovogo-viddilu-posolstva-frn-ensom-krausom-masse-kiiv-13-lyutogo-2020-roku