08-10-202117:39

Віталій Василик: На ресурсах Академії ДПтС можна буде пройти онлайн-курс щодо оцінки ризиків повторного кримінального правопорушення та індивідуальної роботи із засудженими

Працівники відділів соціально-виховної роботи та психологічної служби установ виконання покарань зможуть пройти навчання за допомогою онлайн-курсу «Оцінка ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення засудженими до позбавлення волі та індивідуальне планування роботи з ними». Курс буде розміщено на ресурсах Академії Державної пенітенціарної служби, а саме – Білоцерківської філії Академії ДПтС, яка має розгорнуту та стійку систему дистанційного навчання персоналу. Відповідне рішення було прийнято за результатами зустрічі заступника Міністра юстиції Віталія Василика з представниками проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), Департаменту з питань виконання кримінальних покарань та Академії ДПтС.

«Під час навчання співробітники установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України зможуть ознайомитися з новими інструментами та підходами у роботі із засудженими. Впровадження курсу є важливим та необхідним для навчання персоналу установ та підвищення їх кваліфікації», – говорить Віталій Василик.

Онлайн-курс складається із 6 модулів. Учасників навчатимуть, як правильно оцінювати ризики вчинення повторних кримінальних правопорушень, як вести розмову із засудженими, як планувати реабілітаційну роботу з ними тощо. Після теоретичного навчання, виконання практичних завдань та тест-контролю, учасники отримають сертифікат про проходження відповідного курсу.

«Як тільки онлайн-курс буде передано співробітникам Академії ДПтС та розміщено на сервері Білоцерківської філії – працівники відділів соціально-виховної роботи та психологічної служби установ виконання покарань зможуть приступити до дистанційного навчання за цим напрямом», – додає заступник Міністра юстиції.