01-12-200400:00

Визначено торгівельні організації, що будуть реалізовувати конфісковане майно у 2005 році

Підбито підсумки тендера на визначення спеціалізованих торгівельних організацій, що реалізовуватимуть у 2005 році конфісковане майно, вилучене за рішеннями судів. Вперше серед переможців тендеру присутні приватні підприємства, зокрема право реалізовувати конфісковане майно у 2005 році отримали – ТОВ "Регіональна корпорація майнових послуг та моніторингу (М.Львів), АТЗТ "Експоцентр-Одеса", ТзОВ "Інвестиції і консалтинг" (Донецьк) та ТОВ "Мультимедіа софт" (м.Київ). Переможцями тендеру також визнані спеціалізоване державне підприємство "Укрспецюст" та Державна акціонерна компанія "національна мережа аукціонних центрів"

Дві з трьох організацій, що реалізовували конфіскат у 2004 році – державне підприємство МВС України "Спецсервіс" та державне підприємство "Центр державного земельного кадастру" при Держкомітеті України по земельних ресурсах на наступний рік втратили право роботи на ринку конфіскованого майна.

Як повідомив голова тендерного комітету, перший заступник Міністра юстиції України Анатолій Заєць, до участі у тендері були запрошені всі спеціалізовані організації незалежно від форми власності, які мають право здійснювати реалізацію арештованого майна через прилюдні торги (аукціони) або здійснювати операції з нерухомістю в порядку, передбаченому законодавством. Серед основних вимог до претендентів були наявність мережі філій у більшості областей України та досвід роботи у сфері зберігання та реалізації арештованого майна чи аналогічній сфері не менше двох років.

У десятиденний термін з дня проведення тендеру (30 листопада 2004 року) висновки тендерної комісії щодо організації-переможців мають бути затверджені Міністром юстиції України.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua