22-06-200600:00

Юрисконсульти Київщини підвищували свій професійний рівень в обласному управлінні юстиції

З метою підвищення кваліфікації юрисконсультів підприємств, установ та організацій Київське облуправління юстиції провело для них семінар.

У семінарі взяли участь представники Мін`юсту, Апеляційного суду, Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, прокуратури, Державної виконавчої служби, а також приватний нотаріус Броварського нотаріального округу.

На семінарі вивчалися наступні питання: культура ділового мовлення, вимоги до складання документів з урахуванням основних положень Примірної інструкції з діловодства; загальні положення про правочин та представництво; укладання іпотечного договору, предмет, права та обов’язки сторін, їхня відповідальність; порядок та особливості виконання рішень судів та інших органів, порядок звернення стягнення на майно боржника відповідно до Закону України „Про виконавче провадження”.

Як повідомила прес-службі начальник Київського облуправління юстиції Ніна Ященко, учасники семінару обговорили питання боротьби з корупцією та запобігання скоєнню чиновниками корупційних діянь.

Закінчуючи семінар, перший заступник начальника облуправління юстиції Тамара Красавіна підбила підсумки його роботи та запропонувала проводити у подальшому такі практичні заняття, які необхідні для підтримання належної підготовки юрисконсультів.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271-16-76
E-mail: press@minjust.gov.ua