06-07-202009:00

Юристи безоплатної правової допомоги консультуватимуть постраждалих від повені громадян, а ДРАЦСи допомагатимуть відновлювати втрачені документи

Про це під час робочого візиту на Івано-Франківщину повідомила заступник Міністра юстиції Валерія Коломієць. Під час зустрічі з представниками місцевої влади, керівництвом Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ), Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області та журналістами йшлося про подолання наслідків повені та можливості постраждалим отримати допомогу від держави.

«Органи державної влади мають об’єднатися , аби допомогти тим, хто постраждав внаслідок повені. Ми розуміємо, що найбільше навантаження нині на місцеву владу, органи місцевого самоврядування, але у свою чергу теж прагнемо допомогти. Зокрема, центри безоплатної правової допомоги надаватимуть постраждалим консультації щодо того, на яку компенсацію від держави вони можуть розраховувати, які для цього потрібні документи, куди звертатися та щодо інших правових питань», - зазначила Валерія Коломієць.

Загалом від повені наприкінці червня постраждали понад 14 тисяч домогосподарств: затоплені підвали, присадибні ділянки та будинки, дороги, мости та сільгоспугіддя. Наразі остаточні збитки в постраждалих областях ще підраховують.