14-09-200400:00

Юристів та підприємців запрошують у Гаагу для обговорення правових проблем торгівлі через мережу Інтернет

Гаазька конференція з міжнародного приватного права, разом з Міжнародною торговою палатою та урядом Недерландів запрошують коло зацікавлених осіб з числа юристів та підприємців взяти участь у міжнародній конференції з питань приватного та міжнародного приватного права, що регулює електронну торгівлю через мережу Інтернет. Конфренція є відкритою для громадськості. Захід відбудеться 26-27 жовтня у м.Гаага (Нідерланди).

Таку інформацію отримало Міністерство юстиції України, як відповідальний національний орган для сприяння контактам між державами-членами Гаазької конференції з міжнародного приватного права та її Постійним бюро.

Як зазначається у повідомленні, метою форуму є узагальнення напрацювань на міжнародній арені у сфері електронної торгівлі. А також – виявлення невирішених питань з даної пролематики.

Більш детальна інформацію з можливістю зареєструватися на конференцію в режимі он-лайн розміщено на веб-сторінці Гаазької конференції з міжнародного приватного права за адресою www.hcch.net

Як повідомлялося, Україна набула повноправного членства в Гаазькій конференції з міжнародного приватного права 3 грудня 2003 року. Організація має на меті уніфікацію норм міжнародного приватного права подальшим їх застосування державами-членами. На сьогодні членами Гаазької конференції є 64 країни світу. Відповідно статуту організації, кожна держава-член визначає Національний орган для підтримання зв'язків з державами-членами та Постійним бюро. Мін′юст України, як Національний орган, забезпечує участь України в робочих органах Гаазької конференції та координує зв'язки з державами-членами Гаазької конференції. Зокрема, щодо уніфікації національного законодавства до конвенцій Гаазької конференції з міжнародного приватного права, а також щодо виконання цих конвенцій на території України. На сьогодні державами-членами Гаазької конференції вироблено та застосовується 36 міжнародних конвенцій.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua