02-07-202016:59

З 06 липня по 04 вересня 2020 року державні реєстратори мають підключитися до засобу додаткової ідентифікації

З метою ефективного захисту майнових прав громадян і суб’єктів господарювання Мін’юстом було прийнято рішення про обов’язкове підключення державних реєстраторів та нотаріусів до засобу додаткової ідентифікації користувача при виконанні реєстраційних дій в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Такий крок має повністю унеможливити будь-які несанкціоновані втручання в роботу цього реєстру.

Департаментом нотаріату та державної реєстрації на виконання наказу Мін’юсту «Про заходи щодо додаткової ідентифікації державних реєстраторів під час проведення реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно» від 3 червня 2020 року № 1846/5, який набув чинності 29 червня 2020 року, розроблено Графік підключення державних реєстраторів до засобу додаткової ідентифікації з використанням одноразового паролю.

Так, у період з 06 липня по 04 вересня 2020 року усі державні реєстратори та нотаріуси мають підключитися до засобу додаткової ідентифікації під час проведення реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Звертаємо увагу, що у разі невиконання державними реєстраторами та нотаріусами вказаної вимоги наказу, їхній доступ до реєстру буде блоковано та відновлено лише після підключення засобу додаткової ідентифікації.

Територіальні органи Міністерства юстиції разом з регіональними філіями технічного адміністратора Державного реєстру речових прав на нерухоме майно забезпечують виконання цього Графіку на місцях.

 

Графік підключення державних реєстраторів до засобу додаткової ідентифікації з використанням одноразового паролю