24-06-200500:00

З початку року у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України пройшли навчання понад 800 осіб

Центр здійснює безперервне системне підвищення фахової кваліфікації працівників органів юстиції. Щороку тут проходять навчання близько двох тисяч державних службовців. Начальники районних, міських та міжрайонних управлінь юстиції проходять навчання п'ять разів на рік.

Директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Олександр Юречко повідомив прес-службі, що позаплановим додатковим заходом у Центрі є запровадження навчання приватних нотаріусів. У зв`язку з тим, що реформовано органи нотаріату та отримав розвиток приватний нотаріат, у травні цього року пройшов п'ятиденний семінар, у якому взяли участь приватні нотаріуси майже з усіх областей України. Завідувачі, нотаріуси та консультанти державних нотаріальних контор навчаються тут за програмою тематичних постійно діючих короткотермінових семінарів.

Протягом першого півріччя 2005 року проведено семінар з керівниками та спеціалістами юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. Обговорювалися питання по вивченню нового законодавства, правил нормопроектувальної техніки, активізації та вдосконалення правової роботи у міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади, а також новації чинного законодавства.

П'ять разів на рік проводяться семінари з керівниками та спеціалістами відділів реєстрації актів цивільного стану громадян, адже цивільне законодавство здійснює цивільно-правове регулювання суспільних відносин, від яких залежить якісний рівень цивілізованості громадянського суспільства в Україні.

Один раз у півріччя проводяться семінари зі спеціалістами обласних та міських управлінь юстиції з питань правової роботи та правової освіти.

Як зазначив Олександр Юречко, з метою удосконалення навчального процесу Центр запровадив індивідуальні заняття зі слухачами. До організації навчання державних службовців залучаються посадові особи органів місцевого самоврядування та провідні науковці. Слухачі виконують самостійні роботи за тематикою, близькою до їх посадових обов'язків. До кожного семінару розробляються методичні рекомендації для використання в період навчання.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 279-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua