27-10-202111:09

Завдяки органам ДВС минулого тижня 271 працівник отримав заборговану зарплату

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули на користь 271 працівника 9,1 млн грн заборгованості із виплати заробітної плати.

Найбільшу суму – 1,7 млн грн – стягнуто Відділом примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції з Лисичанського комунального спеціалізованого підприємства по видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал». Кошти перебувають на стадії розподілу між працівниками. Заборгованість стягнуто з рахунків боржника. Виконавче провадження відкрито у липні 2021 року.

608,7 тис. грн на користь 12 працівників стягнуто органами державної виконавчої служби Міністерства юстиції у Львівській області з ПАТ «Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування і протезування». Кошти стягнуто з рахунків боржника. Виконавче провадження відкрито у вересні 2021 року.

Органи державної виконавчої служби у Київській області стягнули з державного підприємства «Обслуговування повітряного руху України» 514,1 тис. грн на користь 2 працівників. Кошти стягнуто з рахунків боржника. Виконавче провадження відкрито у вересні 2021 року.

З початку 2021 року органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції України стягнули 534,4 млн грн. Заборгованість з виплати зарплати повністю погашена 37 052 працівникам.