27-03-200300:00

Завершено роботу над проектом Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу

Завершено роботу над проектом Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу. До 1 квітня 2003 року, відповідно до Закону України "Про Концепцію Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу", проект буде внесено на розгляд Кабінету Міністрів України. Про це заявив Міністр юстиції України - голова Міжвідомчої робочої групи з підготовки проекту Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства ЄС Олександр Лавринович на засіданні Групи, яке відбулося 27 березня в Міністерстві юстиції. В засіданні взяли участь члени 14 робочих підгруп, які створені за участю представників центральної виконавчої влади відповідно до галузей адаптації українського законодавства.

Прес-службі Мін\'юсту Олександр Лавринович повідомив, що відповідно до "Концепції Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу" буде розроблено загальнодержавний механізм, завдяки якому буде реалізовуватися Програма. "В першу чергу буде адаптоване законодавство, але як стратегічний пріоритет матиметься на увазі адаптація всієї правової системи" - сказав він.

Також, повідомив Міністр, Кабінет Міністрів має визначити механізм роботи виконавчої влади в системі адаптації.

Пропозиція Мін\'юсту полягатиме в тому, щоб головною робочою структурою в цьому став центр, який знаходитиметься в сфері Міністерства юстиції. За словами Міністра, це необхідно для того, "щоб ефективність роботи була найвищою і щоб можна було реалізувати програму в найкоротші терміни". "Навіть за обсягом ця робота є надзвичайно місткою. І для того, щоб здійснити такий амбітний план в короткі терміни робота повинна дуже чітко координуватися, а всі зусилля мають зосереджуватися в одному органі" - заявив Олександр Лавринович.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua