05-10-201810:00

Державна виконавча служба Дніпропетровщини відчинила двері майбутнім правникам

Напередодні Дня юриста органи державної виконавчої служби Дніпропетровщини  відчинили двері студентам правничих факультетів регіону.

Під час проведення Дня відкритих дверей майбутні представники юридичної спільноти завітали до Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області. Аби познайомити студентів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, НТУ «Дніпровської політехніки», а також Університету митної справи та фінансів з професією Виконавця екскурсія почалась з Музею юстиції. Роздивляючись представлені експонати, молодь дізналась про історію створення державної виконавчої служби та процес становлення системи виконавчого провадження.

Про професію на сучасному етапі розповів начальник Управління Андрій П’ятницький. Після жвавого обговорення він наголосив: «Ви маєте пишатися тим, що здобуваєте освіту за спеціальністю «Правознавство»! І яку б  професію не обрали в майбутньому, маєте поважати себе та тих, хто потребує ваших знань та допомоги. Що стосується працівників державної виконавчої служби, то кожного дня вони стикаються зі складними завданнями, що ставить перед ними суспільство та держава, для виконання яких необхідно мати неабиякий хист до праці над собою заради відновлення справедливості. Саме тому девіз органів державної виконавчої служби Дніпропетровщини звучить так: «Діями Втілюємо Справедливість».

Відчинив свої двері майбутнім правникам й Соборний відділ державної виконавчої служби міста Дніпра Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, під час екскурсії в якому молодь дізналась про механізми виконання рішення суду та інших органів.

Екскурсанти відвідали й Учбово-методичний центр органів державної виконавчої служби Дніпропетровської області, створений з метою підвищення кваліфікації працівників регіону, де було презентовано відеоматеріали стосовно роботи органів державної виконавчої служби в цілому та Дніпропетровщини зокрема.

Усіх бажаючих було запрошено на стажування до органів юстиції, а відповіді на питання щодо працевлаштування майбутні юристи знайшли в розроблених  Управлінням буклетах, де зазначено порядок прийняття на службу.