21-08-201917:42

Фахівці юстиції Одещини провели дитячий «Еколого-правовий квест»

На Одещині стартував тиждень правових знань приурочений до Дня Незалежності України,  який розпочався з проведення «Еколого-правового квесту» для відпочиваючих дітей у таборі «Салют».

Спеціалісти одеської юстиції підготували для маленьких одеситів інтерактив, в якому застерегли дітей від дрібних та необміркованих вчинків щодо тварин та навколишнього середовища, які можуть призвести до глобальних наслідків.

Діти віком від 10 до 14 років зокрема дізнавались скільки часу потрібно кожному із представлених предметів для природного розкладання у землі, як потрібно оберігати природу та визначали до якого виду відповідальності належить правопорушення.

Відпочиваючі школярі дуже зацікавились цією тематикою, жваво надавали цікаві відповіді на запитання щодо  порушення екологічного законодавства України та акцентували увагу на важливості турбуватися про навколишнє середовище.

Після завершення квесту, за підтримки Благодійного фонду «2014», усі учасники отримали квитки до Одеського зоопарку та тераріуму а також пам’ятні дипломи від очільника одеської юстиції Руслана Сауляка.