20-12-201814:05

Головна ялинка Херсона під знаком «Я МАЮ ПРАВО!»

Цьогоріч до створення святкового настрою у Херсоні долучились діти співробітників херсонської юстиції. Хлопчики і дівчата вирішили власноруч розмалювати ялинкові іграшки. І прикрасили кулі логотипом всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». А допомагали їм у цьому Юстимчик, Юстинка та Ямпик.

І тепер ці роботи прикрашають головну ялинку Херсонщини, яка офіційно відкриється 20 грудня.

Свято для дітей влаштували і державні виконавці Херсонщини. У День Святого Миколая вони провели благодійну акцію. Так, працівники органів ДВС завітали з подарунками до дітей, які потребують уваги та особливої турботи. Зокрема батьки яких не сплачують аліменти.

На Херсонщині учасниками благодійної акції стала 21 дитина з 9-ти сімей віком від чотирьох до сімнадцяти років із м.Олешки, Білозерського району, Корабельного та Дніпровського районів м. Херсона.

«Нам хотілось зробити щось приємне та корисне для тих діток, турбуватися про яких, на жаль, забуває один із батьків. Працюючи у напрямку стягнення аліментів, ми бачимо багато таких історій, коли один із батьків забуває про свій батьківський обов’язок. А напередодні свят кожна дитина мріє про диво. То ж ми вирішили хоч трішки, але долучитися до його створення. Бо чужих дітей – не буває! До речі, Уряд визначив одним із пріоритетів своєї роботи на наступний рік – верховенство права. А херсонська юстиція завжди стоїть на захисті ваших прав!», - зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.