06-12-201811:11

Херсонські Юстимчик і Юстинка завітали до Школи гуманітарної праці

Напередодні Дня прав людини герої юстиції Юстимчик разом із Юстинкою та котиком Ямпиком завітали до учнів 4 класу Школи гуманітарної праці.

Хлопчики та дівчатка дізнались про проект «Я МАЮ ПРАВО!», вони із задоволенням брали участь у всіх активностях. Діти наввипередки розміщували хмаринки на мапі прав людини і складали перелік правил поведінки у школі.

Під час гри із м’ячем школярі вчились розрізняти існуючі власні права від вигаданих, і дізнались чим саме права відрізняються від обов’язків.

Юстимчик і Юстинка обговорили із дітьми таке явище як булінг. Хлопчики і дівчатка заявили, що нікого не можна ображати – ані людей, ані братів наших менших -  і треба жити в злагоді один з одним.

Наприкінці уроку чотирикласними вивчили віршик про права дитини та руханку.

Юстимчик і Юстинка не могла залишити своїх нових друзів без подарунків! Тому кожен отримав  спеціально розроблені Херсонською юстицією розмальовки на правову тематику, наліпки та закладки для книжок.

- Започаткований нами проект «Херсонська юстиція - дітям» працює по всій області. Спеціалісти управління відвідують школи навіть у найвіддаленіших районах . Наша мета – розповідати найменшим громадянам про такі серйозні речі, як права людини, булінг, доступною мовою. Адже виховання правосвідомих громадян починається змалечку. -зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.