04-03-201911:24

Меморандум діє – на Дніпропетровщині активно працевлаштовуються боржники по аліментам!

Меморандум про співпрацю між органами державної виконавчої служби та службою зайнятості показує перші позитивні результати на Дніпропетровщині! Так, завдяки плідній співпраці державних виконавців з центрами зайнятості, з моменту підписання угоди про співпрацю на місцевому рівні, за неповний місяць тринадцять боржників, які мають чималу заборгованість зі сплати аліментів, у різних куточках регіону отримали офіційне місце роботи.

Одним із таких боржників є мешканець П’ятихатського району Дніпропетровської області, який заборгував своїй дитині 74 376 грн. Державним виконавцем було застосовано до нього всі передбачені законом заходи примусового виконання, проте не маючи доходу та майна, на яке можливо звернути стягнення, заборгованість залишалася непогашеною та продовжувала зростати.

Можливість розірвати це замкнуте коло з’явилася завдяки обміну інформацією між державною виконавчою службою та територіальною службою зайнятості. Так, державний виконавець запропонував боржнику перелік вакантних посад, з якого він обрав собі найбільш підходящу та зміг офіційно працевлаштуватися на роботу.

Таким чином, завдяки прагненню виконувати свій батьківський обов’язок та новим інструментам погашення заборгованості, боржник отримав можливість поступово повернути борг своїй дитині та в подальшому сплачувати поточні аліментні платежі.