08-06-201716:56

На Донеччині підбиті підсумки діяльності органів юстиції за 5 місяців 2017 року

08 червня 2017 року в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Оленою Павловою, в приміщенні управління юстиції, проведено прес-конференцію з метою інформування громадськості про результати діяльності органів юстиції за 5 місяців 2017 року. Олена Павлова відмітила, що територіальні управління юстиції в областях мають досить широке коло повноважень і функцій, направлених на реалізацію державної правової політики. На сьогоднішній зустрічі зосередилась на тих напрямках діяльності, які безпосередньо торкаються прав та законних інтересів жителів Донецької області, а саме: організації виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб); державної реєстрації актів цивільного стану; організації роботи установ нотаріату, перевірки їх діяльності; системи безоплатної правової допомоги; методичного керівництва правовою роботою; організації правоосвітньої роботи; державної реєстрації нормативно-правових актів.

Виступ керівника супроводжувався демонстрацією тематичних слайдів про можливість отримання громадянами безоплатної правової допомоги та онлайн сервісів Міністерства юстиції, якими вони можуть скористатись.

Звернула увагу, що в теперішній час відбувається зміна керівника Координаційного центру з надання правової допомоги.

В заході прийняли участь представники друкованих, електронних засобів масової інформації, радіо телебачення: радіоорганізації «Радіокомпанії Мерідіан» у формі приватного підприємства; філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Донецька регіональна дирекція»; сайту «Восточный проект» - міста Краматорськ; ТОВ «Телерадіокомпанія «САТ - плюс»; газети «Злагода» - міста Слов’янськ.

По завершенню прес-конференції Олена Павлова відповіла на запитання присутніх. Вислови подяку ЗМІ за плідну співпрацю в правовому інформуванні населення, підвищення рівня знань громадян про їх права та обов’язки. Підкреслила, що завдяки їм діяльність управління юстиції стає відкритою та прозорою для населення Донеччини.

Привітала з професійним святом – Дня журналіста.

Побажала великих тиражів, поповнення аудиторії прихильників, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.