12-09-201810:21

На Сумщині державні виконавці стягнули з боржників 77 мільйонів гривень аліментів

Як важко буває змусити батька сплатити аліменти власній дитині. Одній матері - це теж не завжди під силу. Проте під силу спеціалістам юстиції, які озброєні Законом  #ЧужихДітейНеБуває.

Так, боржник зі сплати аліментів з Тростянця забув про батьківство та завинив перед дитиною кошти у розмірі 17 тисяч гривень. Державним виконавцем були винесені постанови про тимчасові обмеження, арешти майна та коштів і тільки після того, як неплатник був викликаний до органів юстиції для складання протоколу про адміністративне правопорушення за несплату аліментів, він не витримав натиску та сплатив борг у повному обсязі.

На Білопільщині, державними виконавцями, завдяки заходам примусового характеру, вдалося стягнути з небажаючих платити аліменти батьків понад 25 тисяч з одного, та 26 тисяч гривень з іншого.

Також нові санкції до боржників по аліментам, передбачені Законом  #ЧужихДітейНеБуває, дали позитивні результати і в Буринському районі. Там один батько сплатив заборгованість у розмірі 25 тисяч гривень, а інший  не сплачував аліменти протягом 8 років та вимушений був віднайти кошти у сумі 67 тисяч гривень, щоб віддати борг.

Ще один позитивний результат дії закону трапився в місті Суми, де тато, остерігаючись штрафів за несплату аліментів, порадував свою дитину коштами у розмірі майже 69 тисяч гривень.

Так, втілюючи в життя Закон #ЧужихДітейНеБуває, державні виконавці допомагають дітям отримувати належні їм кошти. Загалом з початку року на користь дітей Сумщини вдалося стягнути більше 77 мільйонів гривень.