04-06-202010:04

Органи юстиції – єдина команда, що завжди турбується про дитинство

Турбота про дітей посідає особливе місце в діяльності Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро). Тому, дотримуючись усіх обмежень у зв’язку з карантином, представники міжрегіонального управління спільно із Професійною спілкою органів юстиції Дніпропетровської області відвідали своїх друзів з Навчально-реабілітаційного центру «Горлиця» Дніпропетровської обласної ради.

Начальник міжрегіонального управління Іван Легостаєв, перший заступник начальника Ольга Захарова, а також голова Професійної спілки Людмила Ільїна продовжили свято Дня захисту дітей для вихованців центру, пригостивши їх солодощами, фруктами та подарувавши різноманітні настільні та спортивні ігри.

«Кожного разу, споглядаючи усмішки та щирі очі цих особливих дітей, розумієш, що насправді усі добрі справи в нашому житті, ми, зрештою, робимо заради дітей, нашого майбутнього, їхнього щасливого життя. А створення умов для гармонійного розвитку дитини це першочергове завдання усього суспільства», - зазначив Іван Легостаєв.

Керівництво управління висловило велику повагу та слова безмежної вдячності всім працівникам Навчально-реабілітаційного центру «Горлиця» за добрі серця, щоденну самовіддану працю, за створену атмосферу єдиної дружньої родини у закладі та за неймовірну любов до діток.

«Ми щиро бажаємо всім дітям міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та сподівань, а нам, дорослим, мудрості, відповідальності, наполегливої і натхненної праці на благо наших дітей», - наголосив очільник міжрегіонального управління.