01-10-201916:33

Столична юстиція долучилася до фестивалю "Юнь Києва запрошує"

У Центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський»  співробітники Головного територіального управління юстиції у місті Києві взяли участь у фестивалі «Юнь Києва запрошує».

Захід проходить уже більш ніж 25 років поспіль, але кожного року має свою специфіку. Цьогоріч він відбувся під гаслом «Місто твоїх можливостей» і орієнтований на молодь підліткового віку. Саме тут щоосені кияни та гості столиці дізнаються про соціальні ініціативи, мають нагоду пограти у  розвиваючі ігри, ознайомитися з роботою  громадських  організацій та благодійних фондів, які презентують різні соціальні програми.

Цьогоріч фестиваль «Юнь Києва запрошує» поділився на кілька локацій:  Квартал соціальних послуг, Квартал корисних знань, Столична юстиція та інші.  Співробітники управління юстиції м. Києва організували інтерактивний простір для дітей та молоді, грали у правові ігри та розповідали, як захистити свої права, зокрема, як боротися з булінгом.  Правники наголосили на кількох кроках, які варто зробити, якщо дитина стала жертвою цькування:

- Подати керівнику закладу освіти заяву про випадки булінгу щодо дитини.

- Пояснити дитині, до кого вона може звернутися за допомогою у разі цькування (вчителя, керівництва школи, психолога, старших учнів, батьків інших дітей, охорони).

Якщо вирішити ситуацію з булінгом на рівні школи не вдається – потрібно звернутися до поліції.