14-05-201911:00

Сумська малеча мандрувала країною правових знань

Фахівці юстиції у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» завітали до Сумської дитячої бібліотеки № 14, де відбулася презентація літературного альманаху «Силою матерів тримається світ», присвячений Дню матері.

З метою правової обізнаності малечі правники запропонували дітям подорож країною знань. За допомогою спеціальної карти «Права дитини» юристи детально розповіли присутнім про їхні права, а саме про право на життя, піклування та любов, повноцінне харчування, медичну допомогу, освіту, відпочинок, захист від насильства тощо. Завдяки яскравим ілюстраціям діти закріплювали отриману інформацію не тільки за допомогою словесно-логічного мислення, а й образного – пам’яті та уявлення.

Окремим пунктом призначення правової подорожі стала станція «Протидія булінгу». Фахівці юстиції звернули увагу малечі на видах цькування, відповідальності, передбаченої за скоєння булінгу, та на загальних правилах протидії такому ганебному явищу.

Відверті усмішки та безліч запитань від школярів, які не залишилися без відповідей, стали приємною винагородою для працівників управління юстиції Сумщини та черговим доказом, що такі правові зустрічі є актуальними.