28-08-201910:35

У Кропивницькому з аукціону продали автівку боржника з аліментів

У Кропивницькому в безвідповідального батька відібрали автівку марки «ВАЗ» за борги із виплати аліментів. Це єдине майно, яке знаходилось у його власності. У результаті транспортний засіб реалізували на аукціоні, а виручені кошти спрямували на часткове погашення боргу з аліментів перед його донькою.

Про це розповів керівник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул.

«Чоловік заборгував понад 85 тис. грн. Щоб змусити його згадати про власну дитину, державні виконавці описали автівку, яку згодом виставили на торги. У результаті арештоване майно придбали, а кошти передали в рахунок ліквідації заборгованості», – відзначив посадовець.

За словами Вадима Гуцула, якщо в боржників немає майна чи офіційного доходу, на них чекають примусові роботи. Так сталося з мешканкою Гайворона, яка працювала на місцевому комунальному підприємстві, щоб розрахуватися з боргами перед сином.

Варто відзначити, що з початку року завдяки ініціативі #ЧужихДітейНеБуває на Кіровоградщині свої законні аліменти отримали більше 20 тис. дітей, а державні виконавці стягнули понад 130 млн грн аліментів. Такого результату вдалося досягти за вісім місяців 2019 року. Для порівняння: за весь 2018 рік діти з області отримали 126 млн грн, а за 2017 рік – 65 млн грн.