13-07-201811:00

Учасники фестивалю активної молоді взяли участь у флешмобі «Я склав сесію без хабарів»

Майже 300 студентів з Черкас та інших міст України стали учасниками фестивалю активної молоді Speak Out 2018, який з 9 по 15 липня проходить у Черкасах. У межах фестивалю молодь взяла участь у флешмобі від черкаської юстиції «Я склав сесію без хабарів».

«Я навчаюсь в Острозькій академії, де хабарництво викорінили ще близько 10 років тому. Тому знаєш – здаєш і жодних хабарів», – розповідає черкащанин, студент ІІ курсу Національного університету «Острозька академія» Нікіта Бєляєв, який освоює спеціальність «міжнародні відносини».

Проте далеко не всі студенти можуть похвалитися такими досягненнями своїх навчальних закладів. Зізнавалися, що доводилося і тричі перездавати, бо викладачі чекали на «мирову». Але наполегливість і якісні знання дозволили таки складати сесію без хабарів.

Це вже четвертий фестиваль, що організовує всеукраїнський студентський рух Campus Ukraine. Основна мета проекту – самовизначення та розвиток молоді, залучення студентів до волонтерства, соціальної діяльності та активної життєвої позиції.

«Зміни в суспільстві починаються зі зміни світогляду його майбутніх лідерів. Тому ми з радістю пристали на пропозицію Головного територіального управління юстиції та запропонували учасникам нашого фестивалю взяти участь у флешмобі, що проводиться в рамках всеукраїнської правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», – зазначила організатор фестивалю Олена Ярощук.