03-10-201914:36

В Одесі обговорили питання забезпечення доступу вразливих груп населення до медіації у сімейних та спадкових спорах

Очільник обласної юстиції Руслан Сауляк взяв участь у конференції, присвяченій результатам реалізації пілотного проєкту щодо врегулювання сімейних та спадкових спорів за допомогою медіації, яка відбулася у правовому клубі Pravokator. До обговорення також долучилися адвокати, представники суддівського корпусу, медіатори та правники.

 «Забезпечення доступу вразливих груп населення до медіації у сімейних та спадкових спорах» - спільний проєкт системи надання безоплатної правової допомоги, Громадської спілки «Українська академія медіації» за підтримки українсько-канадського проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що стартував у лютому 2019 року.

Зокрема, учасники розглянули переваги медіації як альтернативного способу вирішення конфлікту, здобутки системи з надання безоплатної правової допомоги у сфері забезпечення доступу до медіації.

Крім того, обговорили питання практики забезпечення доступу вразливих груп населення до медіації у сімейних та спадкових спорах. Не залишили поза увагою і питання підготовки фахівців системи з надання безоплатної правової допомоги до кваліфікованого пропонування медіації у сімейних та спадкових спорах.