23-09-201911:31

В Одесі відбувся показ дитячих кінофільмів «Стоп булінг»

У рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу в Одесі, у Южному парку, відбувся показ дитячих кінофільмів «Стоп булінг».

Кінофільми «Стоп булінг» - це дитячі фільми, що були відзняті школярами під час фестивалю живого кіно, який відбувся на Одещині цьогоріч.

Школярі області у віці від 8 до 18 років протягом 3 місяців знімали власні фільми, в яких виступили сценаристами, режисерами та акторами, зі своїми поглядами на проблему булінгу та шляхами її вирішення.

«Краще ніж самі діти про проблему булінгу вам ніхто не розповість. Саме тому ми зібрали вас для спільного перегляду стрічок, відзнятих вашими однолітками, щоб ви могли побачити з боку, які згубні наслідки можуть мати, на перший погляд, безневинні жарти», - наголосив очільник Одеської юстиції Руслан Сауляк школярам перед початком кінопоказу.

Діти дуже уважно переглядали кінострічки і погодилися з організаторами показу, що набагато краще витрачати свій час на такі цікаві та важливі речі як зйомки власних кінофільмів, гра в футбол, малювання і почуватися щасливими, аніж кривдити один одного, бути байдужими та водночас відчувати пригнічення та біль.