17-05-201916:10

«Від мрії до дії»: будь сильнішим за залежності!

Миколаївська юстиція спільно з місцевим осередком Української академії лідерства розпочали роботу над проектом «Від мрії до дії» у Миколаєві. Під час зустрічі з дітьми говорили про залежності, чому вони виникають, до чого можуть призвести та як їх позбутися. Спікерами виступили представники наркологічного центру «Друге дихання», які знають про проблему все і можуть донести до молоді реальну картину «миттєвого задоволення».

Під час другої частини заходу попрацювали в майстерні, де власними руками створили маленьких пташок та прикрасили смаколики, які найближчим часом відправлять військовим на передовій.

За словами першого заступника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інни Фірсової, подібні зустрічі дають можливість молодим людям зрозуміти, що кожна дія має свій результат, тож перш ніж піддаватися впливу більшості треба замислитися над власним майбутнім.

«Ми маємо показати дітям альтернативу, показати, як можна себе реалізувати. У цьому напрямі співпраця з молодіжними організаціями, такими як УАЛ, дуже важлива, адже вони надихають своїм прикладом», - відзначила Інна Фірсова.

Нагадаємо, що проект Мін’юсту «Від мрії до дії» поєднав реалізацію двох завдань Міжвідомчої ради з правосуддя для дітей – створення умов для виправлення неповнолітнього правопорушника та профілактики злочинності серед дітей.