15-05-201915:23

«Від мрії до дії»: в Одесі відбувся дитячий турнір з правових основ та техніки безпеки

У рамках проекту Міністерства юстиції України «Від мрії до дії» в Одесі провели  дитячий турнір «Правила життя». Його організаторами виступили  Головне територіальне управління юстиції в Одеській області спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, БО «Фонд відродження та єдність», представниками рятувальної станції та Школи першої допомоги в Одеській області.

На території рятувальної станції пляжу «Ланжерон» близько 40 одеських школярів у віці від 10 до 14 років продемонстрували свої знання з правових питань, правил поводження на воді та техніки безпеки.

Також діти мали змогу на практиці дізнатися, як правильно користуватися вогнегасником, робити штучне дихання та перев’язувати відкриті рани, адже практичні навички, отримані у дитинстві, можуть неодноразово знадобитися і у дорослому житті.           

«Цей турнір направлений на те, щоб показати дітям, як можна жити яскраво, не звертаючись до якихось протиправних вчинків», - зазначив очільник юстиції Одещини Руслан Сауляк.

Школярі не лише весело провели час, а й отримали нові знання та навички, які зможуть використати у подальшому житті.