09-10-201817:01

Юристи Херсонщини отримали грамоти та подяки

8 жовтня Україна відзначає День юриста. З нагоди свята у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша привітали херсонських правників.

Розпочалось свято не лише з виконання державного гімну, а й з особистого привітання з професійним святом юристів Херсонщини від Міністра юстиції України Павла Петренка.

«Відстояти законні інтереси, захистити права в суді, відновити справедливість - це робота юристів, людей, що представляють професію, престиж і відповідальність якої постійно зростає. Напевно, немає такої сфери діяльності, немає жодного підприємства або організації, які б зуміли обійтися без консультацій юриста. Праця правознавця завжди в пошані, вона визнана суспільством. У день вашого професійного свята прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, професійного відношення до справи та 100% дотримання букві закону», – звернувся з привітальним словом до усіх присутніх головний юрист області, керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

Від нього за сумлінну працю юристи отримали подяки та грамоти.

Свій подарунок юристам, які працюють у різних сферах діяльності, зробив і творчий колектив театру, продемонструвавши яскраві вокальні та хореографічні номери.