16-05-201916:01

Юстиція Луганщини провела для школярів військово-патріотичну естафету «Сила нації»

У рамках проекту «Від мрії до дії» Головне територіальне управління юстиції у Луганській області організувало та провело для учнів 9-11 класів із закладів загальної середньої освіти військово-патріотичну естафету «Сила нації» . Захід організували з метою вшанування геройського чину борців за незалежність української держави, історії визвольних змагань та української військової традиції.

«Пріоритетним напрямом виховання дітей та молоді у національній системі освіти є патріотичне виховання. Актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації. Це потребує від педагогів і батьків великої праці над собою, усвідомлення високих цінностей та відповідної поведінки, розуміння виховних завдань та вибору оптимальних методів і форм роботи з дітьми»,- зазначила очільник юстиції Луганщини Тетяна Філатова.

Крім того, за її словами,  проведення естафети консолідує діяльність органів державної влади, місцевого самоврядування та навчальних закладів щодо вирішення проблем військово-патріотичного виховання підростаючого покоління, формування в учасників національної гідності, прагнення до вивчення героїчних сторінок історії українського народу, патріотичних почуттів та національної самосвідомості, виховання гордості за свій рідний край та державу.