22-08-201917:13

Юстиція Полтавщини влаштувала правовий десант на Сорочинському ярмарку

У Полтавській області  розпочався традиційний Сорочинський ярмарок. Поринула в атмосферу національного торжества  і команда юстиції Полтавщини. Облаштувавши інформаційний майданчик, правники в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» розповіли відпочивальникам про останні інформаційні кампанії Міністерства юстиції України:  «Чесна платіжка», «Відповідальне батьківство», «Чужих дітей не буває», «Стоп булінг», «Стоп насильство». Особливо громадян цікавило питання нарахування тарифів на житлово-комунальні послуги. Тож юристи наголосили, що Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг» встановлено на опалювальний сезон 2019/20 року граничні ціни/тарифи на послуги для населення міст обласного значення та м. Києва.

Фахівці поінформували, що у разі виникнення запитань, можна  звернутися за консультацією до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги або зателефонувати до Єдиного контакт-центру системи БПД за номером: 0800 213 103 (цілодобово та безкоштовно в межах України).

Не сумувала на юридичному інформаційному майданчику і малеча. Діти вирушали в уявну мандрівку країною знань про права.  Під час уявної подорожі дітлахи знайомилися з основними правами  та з їх реалізацією за допомогою розмальовки «Юстиція - дітям», вчилися зважати на думку та інтереси інших людей, захищати слабких, справедливо вирішувати суперечки і конфлікти.