22-12-201815:18

За ініціативи управління юстиції Кіровоградщини відбулася благодійна акція «Зігрій своїм теплом»

У Кропивницькому діти з Піщанобрідської школи-інтернату підготували подарунки для пенсіонерів, які перебувають на утриманні в місцевому психоневрологічному інтернаті з геріатричним відділенням.

Благодійна акція «Зігрій своїм теплом» відбулась за ініціативи команди обласного управління юстиції спільно з представниками нотаріальної спільноти Кіровоградщини та підприємця Андрія Федорченка.

«Разом із колегами активно проводимо не тільки правопросвітницьку, а ще й благодійну діяльність, адже знаємо, наскільки важливо відчувати підтримку один одного. Так, під час одного з візитів в Піщанобрідську школу-інтернат виникла ідея запропонувати дітям підготувати для людей похилого віку, які з тих чи інших причин змушені доживати віку в медичному закладі, подарунки. Приємно, що вихованці інтернату з ентузіазмом сприйняли цю ініціативу й власноруч зв’язали для пенсіонерів шкарпетки, килимки та шалі», – розповів про акцію Вадим Гуцул.

Після цього дітей зі школи-інтернат запросили до обласного управління юстиції, де вони провели для працівників структурних підрозділів майстер-клас з вишивання бісером символічної карти «Я МАЮ ПРАВО!». Роботу вони пообіцяли закінчити вже самостійно під час перебування в школі. Наприкінці зустрічі вихованці інтернату отримали солодощі й подарунки від команди юстиції напередодні новорічних свят.