Департамент нотаріату та державної реєстрації

Список державних реєстраторів та нотаріусів, яким анульовано доступ до державних реєстрів

Інформація, актуальна станом на 23.07.2020

№ з/п Організація ПІБ (за абеткою) Інформація про накази МЮУ про анулювання доступу
Підстава закриття Підстава закриття
(дата)
Підстава закриття        (номер ) Реєстр
1 Приватний нотаріус Азадалієва Я.М. Азадалієва Яна Миколаївна Наказ МЮУ 29.11.2019 3681/5 РРП
2 Комунальне підприємство "Світоч" м.Києва Алієв Гусєйн Азіз огли Наказ МЮУ 21.11.2019 3594/5 РРП
3  Комунальне підприємство "Ніжинське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради Антипенко Олександр Анатолійович Наказ МЮУ 06.02.2018 299/5 РРП
4 Врадіївська районна державна адміністрація Миколаївської області Арнаута Тетяна Сергіївна Наказ МЮУ 08.04.2020 1348/5 ЄДР
5 Чумаківська сільська рада Дніпровського району Балкова Марина Борисівна  Наказ МЮУ 13.12.2019 4022/5 ЄДР
6 Михайлівська сільська рада Гайсинського району Барабаш Олег Сергійович Наказ МЮУ 27.03.2020 1231/5 РРП
7 Кагарлицька районна державна адміністрація Басараба Оксана Петрівна Наказ МЮУ 17.03.2017 898/5 ЄДР
8 П'ятихатська районна державна адміністрація Білогруд Дмитро Олександрович  Наказ МЮУ 28.02.2020 723/5 ЄДР
9 Приватний нотаріус Білоус І.О. Білоус Ірина Олександрівна Наказ МЮУ 01.06.2020 1827/5 РРП
10 Київська філія Комунального підприємства Вишеньківської сільської ради "Добробут-Гарант" Бойко Олег Миколайович Наказ МЮУ 28.08.2018 2812/5 РРП
11 Виконавчий комітет Ірпінської міської ради (на момент отримання наказу працює в Державне підприємство "Київоблреклама") Борозенець Олександр Вікторович Наказ МЮУ 30.05.2018 1673/5 ЄДР
12 Київська обласна філія Комунального підприємства "Центр реєстрації" Містківської сільської ради Сватівського району Луганської області Братухін Микола Ігорович Наказ МЮУ 20.06.2018 1888/5 РРП
13 Приватний нотаріус Бригіда В.О. Бригіда Володимир Олександрович Наказ МЮУ 29.01.2020 321/5 ЄДР
14 Бородянський районний відділ державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Бузніцька Тетяна Григорівна Наказ МЮУ 28.04.2020 1535/5 РРП
15 Дачненська сільська рада Біляївського району Одеської області Буран Андрій Володимирович  Наказ МЮУ 17.01.2020 160/5 РРП
16 Приватний нотаріус Буряк О.А. Буряк Оксана Анатоліївна Наказ МЮУ 09.02.2017 323/5 РРП
17 Комунальне підприємство "Комунально-реєстраційні послуги" Великобугаївської сільської ради Гавришкін Віталій Семенович Наказ МЮУ 08.06.2017 1831/5 РРП
18 Камінь-Каширський районний відділ державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)  Гарбарчук Олександр Олександрович Наказ МЮУ 20.02.2020 633/5 РРП
19 Комунальне підприємство "Реєстратор" Гармаш Катерина Борисівна Наказ МЮУ 04.11.2019 3401/5 ЄДР
20 Печенізька районна державна адміністрація Харківської області Гаспарян Гамлет Аветікович Наказ МЮУ 24.06.2020 2184/5 РРП
21 Комунальне підприємство "Центр державної реєстрації" Садківської сільської ради Годзь Євген Іванович  Наказ МЮУ 21.11.2019 3588/5 РРП
22 Орепівська сільська рада Новоград-Волинського району Годун Віта Володимирівна Наказ МЮУ 19.03.2020 1035/5 РРП
23 Приватний нотаріус Головкіна Я.В. Головкіна Яна Вікторівна Наказ МЮУ 28.12.2019 4296/5 ЄДР
24
Баришівська селищна рада
Гончар Ольга Олександрівна  Наказ МЮУ 18.07.2016 1944/5 ЄДР
25
Баришівська селищна рада
Гончар Ольга Олександрівна  Наказ МЮУ 26.07.2016 2296/5 ЄДР
26 Управління з питань державної реєстрації Черкаської міської ради Гончар Костянтин Олександрович Наказ МЮУ 13.12.2019 4020/5 ЄДР
27 Джуринська сільська рада Шаргородського району Гончарук Олексій Сергійович Наказ МЮУ 27.03.2020 1234/5 РРП
28 Виконавчий комітет Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Гопка Юрій Володимирович Наказ МЮУ 20.12.2019 4103/5 ЄДР
29 Комунальне підприємство "Реєстрація плюс" Грачова Ірина Василівна Наказ МЮУ 30.09.2019 3031/5 ЄДР
30 Комунальне підприємство "Реєстрація плюс" Грачова Ірина Василівна Наказ МЮУ 30.09.2019 3034/5 ЄДР
31 Комунальне підприємство "Реєстрація плюс" Грачова Ірина Василівна Наказ МЮУ 30.09.2019 3032/5 ЄДР
32 Київська філія комунального підприємства "Реєстрація нерухомості та бізнесу" Гребенюков Костянтин Віталійович Наказ МЮУ 06.02.2018 299/5 РРП
33 Чумаківська сільська рада Дніпровського району Грендач Тетяна Владиславівна Наказ МЮУ 22.01.2020 207/5 РРП
34 Чумаківська сільська рада Дніпровського району Грендач Тетяна Владиславівна Наказ МЮУ 11.06.2020 1943/5 РРП
35 Горохівська сільська рада Кагарлицького району Гречінська Наталія Петрівна  Наказ МЮУ 19.03.2020 1048/5 РРП
36 Комунальне підприємство Березанської сільської ради Біляївського району Одеської області "Центр реєстрації" Грицай Наталя Володимирівна Наказ МЮУ 03.10.2018 3120/5 РРП
37 Приватний нотаріус Гуревічов О.М.  Гуревічов Олег Миколайович Наказ МЮУ 01.04.2020 1293/5 ЄДР
38 Тузлівська сільська рада Татарбунарського району Одеської області Гуцан Світлана Анатоліївна (зміна ПІБ на Гливинська)  Наказ МЮУ 04.11.2019 3400/5 ЄДР
39 Приватний нотаріус Данич О.Ф.  Данич Оксана Федорівна Наказ МЮУ 27.05.2020 1790/5 РРП
40 Приватний нотаріус Данич О.Ф.  Данич Оксана Федорівна Наказ МЮУ 07.07.2020 2327/5 РРП
41 Приватний нотаріус Дерепа О.В. (св. 7427) Дерепа Ольга Володимирівна Наказ МЮУ 22.05.2020 1755/5 ЄДР
42 Красилівська районна державна адміністрація Хмельницької області Дидюк Василь Ігорович Наказ МЮУ  22.06.2020 2150/5 РРП
43 Приватний нотаріус Дишлева Т.В.  Дишлева Тетяна Володимирівна Наказ МЮУ 19.05.2020 1708/5 РРП
44 Приватний нотаріус Дишлева Т.В. Дишлева Тетяна Володимирівна Наказ МЮУ 04.06.2020 1883/5 РРП
45 Приватний виконавець Домецький О.І.  Домецький Олексій Ігорович Наказ МЮУ 15.05.2020 1689/5 РРП
46 Комунальне підприємство "Постачальник послуг" Солоницівської селищної ради Драгін Олександр Іванович Наказ МЮУ 15.11.2018 3588/5 РРП
47 Виконавчий комітет Ірпінської міської ради Дроботова Любов Дмитрівна Наказ МЮУ 18.01.2017 112/5 РРП
48 Виконавчий комітет Миколаївської сільської ради Васильківського району Дніпропетровської області Дубовик Андрій Олександрович Наказ МЮУ 18.12.2019 4059/5 РРП
49 Виконавчий комітет Миколаївської сільської ради Васильківського району Дніпропетровської області Дубовик Андрій Олександрович Наказ МЮУ 22.01.2020 207/5 РРП
50 Київська обласна філія комунального підприємства Березанської сільської ради Біляївського району Одеської області "Центр реєстрації" Єлісєєв Антон Олексійович Наказ МЮУ 17.12.2018 3955/5 ЄДР
51 Приватний нотаріус Журавльова Л.М.  Журавльова Лариса Михайлівна Наказ МЮУ 04.03.2020 778/5 РРП
52 Приватний нотаріус Задніпряний О.А.  Задніпряний Олег Анатолійович Наказ МЮУ 06.10.2017 3141/5 РРП
53 Стецьківська сільська рада Сумського району  Зеленський Володимир Сергійович Наказ МЮУ 02.01.2020 16/5  РРП
54 Стецьківська сільська рада Сумського району  Зеленський Володимир Сергійович Наказ МЮУ 03.01.2020 45/5 РРП
55 Виконавчий комітет Голопристанської міської ради Зелінський Володимир Федорович  Наказ МЮУ 03.06.2020 1852/5 РРП
56 Приватний нотаріус Змисловська Т.В.  Змисловська Тетяна Василівна Наказ МЮУ 22.01.2020 221/5 ЄДР
57 Приватний нотаріус Золотих О.О.  Золотих Олександр Олександрович (зміна ПІБ з Биченко) Наказ МЮУ 02.03.2020 738/5 РРП
58 Приватний нотаріус Золотих О.О.  Золотих Олександр Олександрович (зміна ПІБ з Биченко) Наказ МЮУ 02.03.2020 734/5 ЄДР
59 Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області Іванюта Інна Вікторівна Наказ МЮУ 28.12.2019 4347/5 ЄДР
60 Київська філія Комунального підприємства "Центр реєстрації" Містківської сільської ради Сватівського району Луганської області  Івашова Яна Олександрівна Наказ МЮУ 20.06.2018 1888/5 РРП
61 Нікольська районна державна адміністрація Донецької області  Ізюмова Олена Олексіївна Наказ МЮУ 29.11.2019 3687/5 РРП
62 Дніпровська районна в м.Києві державна адміністрація Карпенко Євген Сергійович Наказ МЮУ 03.02.2020 349/5 ЄДР
63 Усатівська сільська рада Біляївського району Одеської області Карякін Кирило Анатолійович Наказ МЮУ 13.04.2020 1408/5 РРП
64 Гостомельська селищна рада Київської області  Кирилова Наталія Миколаївна Наказ МЮУ 04.06.2020 1879/5 РРП
65 Гостомельська селищна рада Київської області  Кирилова Наталія Миколаївна Наказ МЮУ 16.06.2020 2012/5 РРП
66 Комунальне підприємство "Центр реєстрації та надання послуг" Нивотрудівської сільської ради Кита Яна Олександрівна Наказ МЮУ 21.11.2019 3599/5 РРП
67 Созонівська сільська рада Клюшник Анна Олександрівна Наказ МЮУ 25.11.2019 3616/5 РРП
68 Маківська сільська рада Маківської сільської об'єднаної територіальної громади Кметь Володимир Леонідович Наказ МЮУ 19.03.2020 1036/5 РРП
69 ПН Кобелєва Алла Михайлівна  Кобелєва Алла Михайлівна Наказ МЮУ 07.06.2017 1817/5 РРП 
70 ПН Кобелєва Алла Михайлівна  Кобелєва Алла Михайлівна Наказ МЮУ 20.06.2017 1978/5 РРП 
71 Чабанівська селищна рада Києво-Святошинського району Київської області Коваленко Дмитро Вікторович Наказ МЮУ 17.06.2020 2071/5 РРП
72 Комунальне підприємство "Центр реєстрації та надання послуг" Нивотрудівської сільської ради Ковальов Сергій Вадимович Наказ МЮУ 10.06.2019 1726/5 РРП
73 Комунальне підприємство "Центр реєстрації та надання послуг" Нивотрудівської сільської ради Ковальов Сергій Вадимович Наказ МЮУ 10.06.2019 1726/5 ЄДР
74 Кудлаївська сільська рада Немирівського району Козловський Микола Сергійович Наказ МЮУ 02.03.2020 737/5 РРП
75 Приватний нотаріус Колейчик В.В. Колейчик Володимир Вікторович Наказ МЮУ 02.03.2020 738/5 ЄДР
76 Виконавчий комітет Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області Коломієць Юлія Сергіївна Наказ МЮУ 13.12.2019 4021/5 ЄДР
77 Виконавчий комітет Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області Коломієць Юлія Сергіївна Наказ МЮУ 25.02.2020 685/5 ЄДР
78 Виконавчий комітет Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області Коломієць Юлія Сергіївна Наказ МЮУ 20.03.2020 1107/5 ЄДР
79 Виконавчий комітет Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області Коломієць Юлія Сергіївна Наказ МЮУ 20.03.2020 1105/5 ЄДР
80 Виконавчий комітет Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області Коломієць Юлія Сергіївна Наказ МЮУ 19.03.2020 1042/5 РРП
81 Виконавчий комітет Троїцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області Колтунова Ольга Олександрівна Наказ МЮУ 20.01.2020 179/5 РРП
82 Виконавчий комітет Троїцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області Колтунова Ольга Олександрівна Наказ МЮУ 15.04.2020 1441/5 ЄДР
83 Виконавчий комітет Троїцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області Колтунова Ольга Олександрівна Наказ МЮУ 13.05.2020 1644/5 ЄДР
84 Виконавчий комітет Троїцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області Колтунова Ольга Олександрівна Наказ МЮУ 11.06.2020 1942/5 ЄДР
85 Точилівська сільська рада Ананьївського району Одеської області Копил Віктор Юрійович Наказ МЮУ 08.04.2020 1349/5 РРП
86 Лозівська районна державна адміністрація Костюченко Оксана Олександрівна Наказ МЮУ 06.02.2020 449/5 РРП
87 Комунальне підприємство "Реєстраційно-інвентаризаційна служба" Опішнянської територіальної громади Котляревський Сергій Олександрович Наказ МЮУ 28.08.2018 2811/5 РРП
88 Приватний нотаріус Кравцов О.О. Кравцов Олександр Олександрович Наказ МЮУ 22.01.2020 211/5 РРП
89 Обухівська районна державна аміністрація Київської області Кульбачна Юлія Миколаївна Наказ МЮУ 23.03.2017 935/5 ЄДР
90 Петрівська сільська рада Знам’янського району Кундас Вікторія Андріївна  Наказ МЮУ 22.11.2019 3607/5 РРП
91 Петрівська сільська рада Знам’янського району Кундас Вікторія Андріївна  Наказ МЮУ 06.02.2020 448/5 РРП
92 Петрівська сільська рада Знам’янського району Кундас Вікторія Андріївна  Наказ МЮУ 20.03.2020 1104/5 РРП
93 Кременецька міська рада Курадчик Андрій Анатолійович Наказ МЮУ 26.06.2020 2203/5 ЄДР
94 Виконавчий комітет Гуляйпільської міської ради Курдась Віталій Олексійович Наказ МЮУ 19.06.2020 2130/5 ЄДР
95 Жмеринська районна державна адміністрація Левінський Анатолій Анатолійович  Наказ МЮУ 18.02.2020 609/5 ЄДР
96 Заїчинська сільська рада Лесько Олександр Васильович Наказ МЮУ 02.06.2020 1842/5 ЄДР
97 Кияницька сільська рада Сумського району Лєпкова Олена Олександрівна Наказ МЮУ 09.07.2020 2355/5 РРП
98 Красноградська районна державна адміністрація Харківської області Литвиненко Людмила Володимирівна Наказ МЮУ 19.12.2019 4080/5 РРП
99 Красноградська районна державна адміністрація Харківської області Литвиненко Людмила Володимирівна Наказ МЮУ 05.02.2020 407/5 РРП
100 Красноградська районна державна адміністрація Харківської області Литвиненко Людмила Володимирівна Наказ МЮУ 17.04.2020 1471/5 РРП
101 Чкаловська сільська рада Криворізького району Дніпропетровської області Лобода Дмитро Юрійович  Наказ МЮУ 19.02.2018 413/5 ЄДР
102 Чкаловська сільська рада Криворізького району Дніпропетровської області Лобода Дмитро Юрійович  Наказ МЮУ 19.02.2018 413/5 ЄДР
103 Шкарівська сільська рада Білоцерківського району  Лужецький Дмитро Леонідович Наказ МЮУ 13.04.2020 1420/5 РРП
104 Комунальне підприємство "Реєстраційно-інвентаризаційна служба" Опішнянської територіальної громади  Луценко Інна Іванівна Наказ МЮУ 28.08.2018 2811/5 РРП
105 Тиврівська районна державна адміністрація Магдалюк Олег Григорович Наказ МЮУ 04.02.2020 371/5 РРП
106 Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області Макаренко Володимир Вікторович Наказ МЮУ 20.03.2020 1106/5 РРП
107 Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради Мамонтова Катерина Євгеніївна Наказ МЮУ 15.04.2020 1438/5 ЄДР
108 Комунальне підприємство "Агенція реєстраційних послуг" Манюта Сергій Васильович Наказ МЮУ 11.11.2019 3478/5 РРП
109 Комунальне підприємство "Агенція реєстраційних послуг" Манюта Сергій Васильович Наказ МЮУ 28.11.2019 3680/5 РРП
110 Комунальне підприємство "Центр реєстрації" Містківської сільської ради Сватівського району Луганської області  Марініч Євген Володимирович Наказ МЮУ 20.06.2018 1888/5 РРП
111 Созонівська сільська рада Марченко Оксана Анатоліївна Наказ МЮУ 02.12.2019 3858/5 РРП
112 Коноплянська сільська рада Іванівського району Одеської області  Мельничук Володимир Олександрович Наказ МЮУ 06.02.2020 452/5 РРП
113 Печерська районна в місті Києві державна адміністрація Меренков Юрій Дмитрович Наказ МЮУ 03.03.2020 743/5 ЄДР
114 Дібровська сільська рада Синельниківського району Мєдвєдєва Наталія Олександрівна  Наказ МЮУ 07.12.2017 3905/5 РРП
115 Комунальне підприємство Мотовилівської сільської ради "Мотовилівське бюро реєстрації" Мироненко Юлія Юріївна Наказ МЮУ 07.02.2019 367/5 РРП
116 Пірнівська сільська рада Вишгородського району Мируцький Роман Св'ятославович Наказ МЮУ 22.01.2020 208/5 РРП
117 Пірнівська сільська рада Вишгородського району Мируцький Роман Св'ятославович Наказ МЮУ 24.02.2020 652/5 РРП
118 Приватний нотаріус Міссіяж О.А. Міссіяж Олена Анатоліївна  Наказ МЮУ 13.12.2019 4003/5 ЄДР
119 Приватний нотаріус Міссіяж О.А.  Міссіяж Олена Анатоліївна  Наказ МЮУ 08.04.2020 1344/5 РРП
120 Дніпровська філія комунального підприємства "Реєстрація нерухомості та бізнесу" Міхачов Віктор Анатолійович Наказ МЮУ 17.12.2018 3955/5 ЄДР
121 Василівська районна державна адміністрація Запорізької області Міюц Світлана Олександрівна Наказ МЮУ 22.06.2020 2152/5 РРП
122 Василівська районна державна адміністрація Запорізької області Міюц Світлана Олександрівна Наказ МЮУ 10.07.2020 2376/5 РРП
123 Василівська районна державна адміністрація Запорізької області Міюц Світлана Олександрівна Наказ МЮУ 10.07.2020 2377/5 РРП
124 Василівська районна державна адміністрація Запорізької області Міюц Світлана Олександрівна Наказ МЮУ 16.07.2020 2438/5 РРП
125 Козятинська районна державна адміністрація Вінницької області  Молявчик Олена Олександрівна Наказ МЮУ 13.04.2020 1402/5 ЄДР
126 Виконавчий комітет Броварської міської ради Мурашко Ольга Володимирівна Наказ МЮУ 16.08.2019 2576/5 РРП
127 Комунальне підприємство "Центр реєстрації" Містківської сільської ради Сватівського району Луганської області Мурзенко Андрій Володимирович Наказ МЮУ 10.10.2018 3170/5 РРП
128 Виконавчий комітет Петрівської сільської ради Генічеського району Херсонської області Мустафаєв Фаріт Анварович Наказ МЮУ 22.01.2020 210/5 РРП
129 Виконавчий комітет Петрівської сільської ради Генічеського району Херсонської області Мустафаєв Фаріт Анварович Наказ МЮУ 19.03.2020 1025/5 ЄДР
130 Виконавчий комітет Петрівської сільської ради Генічеського району Херсонської області Мустафаєв Фаріт Анварович Наказ МЮУ 24.03.2020 1182/5 ЄДР
131 Виконавчий комітет Петрівської сільської ради Генічеського району Херсонської області Мустафаєв Фаріт Анварович Наказ МЮУ 24.03.2020 1183/5 ЄДР
132 Виконавчий комітет Петрівської сільської ради Генічеського району Херсонської області Мустафаєв Фаріт Анварович Наказ МЮУ 08.04.2020 1347/5 ЄДР
133 Виконавчий комітет Петрівської сільської ради Генічеського району Херсонської області Мустафаєв Фаріт Анварович Наказ МЮУ 23.03.2020 1167/5 ЄДР
134 Виконавчий комітет Петрівської сільської ради Генічеського району Херсонської області Мустафаєв Фаріт Анварович Наказ МЮУ 11.06.2020 1941/5 ЄДР
135 Виконавчий комітет Петрівської сільської ради Генічеського району Херсонської області Мустафаєв Фаріт Анварович Наказ МЮУ 03.07.2020 2284/5 ЄДР
136 Комунальне підприємство "Сарненське бюро технічної інвентаризації" Сарненської районної ради Набухотна Тетяна Миколаївна Наказ МЮУ 03.07.2017 2101/5 РРП
137 Томилівська сільська рада Білоцерківського району Науменко Олена Євгеніївна  Наказ МЮУ 05.03.2020 829/5 ЄДР
138 Томилівська сільська рада Білоцерківського району Науменко Олена Євгеніївна  Наказ МЮУ 14.07.2020 2408/5 РРП
139 Комунальне підприємство "Реєстратор" Нікітіна Юлія Володимирівна Наказ МЮУ 18.07.2019 2192/5 ЄДР
140 Комунальне підприємство "Реєстратор" Нікітіна Юлія Володимирівна Наказ МЮУ 17.07.2019 2176/5 РРП
141 Новоархангельська селищна рада Ніколенко Оксана Володимирівна Наказ МЮУ 17.02.2017 515/5 РРП
142 Узинська сільська рада Тисменицького району Ногін Володимир Володимирович Наказ МЮУ 20.12.2019 4100/5 РРП
143 Комунальне підприємство "Центр розвитку та інвестицій Васильківського району" Овсієнко Людмила Миколаївна Наказ МЮУ 22.02.2017 648/5 РРП
144 Новоселівська сільська рада Березівського району Одеської області  Огородник Тетяна Василівна  Наказ МЮУ 13.06.2018 1836/5 РРП
145 Лисянська районна державна адміністрація Черкаської області Озюменко Олександра Вікторівна Наказ МЮУ 21.02.2019 546/5 ЄДР
146 Жирівська сільська рада Пустомитівського району  Павлишин Назар-Павло Андрійович Наказ МЮУ 13.07.2020 2382/5 РРП
147 Приватний нотаріус Павловська Г.О.  Павловська Ганна Олегівна (зміна прізвища на Андрєєва) Наказ МЮУ 24.10.2019 3259/5 РРП
148 Приватний нотаріус Павловська Г.О.  Павловська Ганна Олегівна (зміна прізвища на Андрєєва) Наказ МЮУ 30.10.2019 3323/5 ЄДР
149 Приватний нотаріус Павловська Г.О.  Павловська Ганна Олегівна (зміна прізвища на Андрєєва) Наказ МЮУ 20.12.2019 4104/5 ЄДР
150 Приватний нотаріус Павловська Г.О.  Павловська Ганна Олегівна (зміна прізвища на Андрєєва) Наказ МЮУ 24.03.2020 1172/5 РРП
151 Комунальне підприємство "Бюро державної реєстрації"  Пекар Андрій Львович Наказ МЮУ 20.06.2018 1885/5 ЄДР
152 Комунальне підприємство "Бюро державної реєстрації" Пекар Андрій Львович Наказ МЮУ 23.06.2018 1973/5 РРП
153 Сухинівська сільська рада Кобеляцького району Письмак Артем Олександрович Наказ МЮУ 05.02.2020 391/5 РРП
154 Комунальне підприємство "Центр розвитку та інвестицій Васильківського району" Попова Олександра Валеріївна Наказ МЮУ 26.07.2018 2461/5 РРП
155 Виконавчий комітет Малинської міської ради Житомирської області Потапенко Марина Василівна Наказ МЮУ 12.09.2017 2863/5 РРП
156 Виконавчий комітет Малинської міської ради Житомирської області Потапенко Марина Василівна Наказ МЮУ 14.09.2017 2874/5 РРП
157 Виконавчий комітет Малинської міської ради Житомирської області Потапенко Марина Василівна Наказ МЮУ 03.11.2017 3409/5 РРП
158 Мостиська районна державна адміністрація Львівської області Приймак Галина Романівна Наказ МЮУ 03.07.2020 2285/5 ЄДР
159 Комунальне підприємство "Правочин" Мартинівської сільської ради Пулинського району Житомирської області Примак Дмитро Федорович Наказ МЮУ 17.10.2019 3179/5 ЄДР
160 Виконавчий комітет Конотопської міської ради Примак Ян Петрович  Наказ МЮУ 13.03.2020 934/5 ЄДР
161 Комунальне підприємство "Бюро державної реєстрації"  Пробачай Андрій Віталійович Наказ МЮУ 12.09.2018 2930/5 РРП
162 Комунальне підприємство "Реєстраційний центр реєстрації нерухомості та бізнесу" Прошкін Олександр Васильович Наказ МЮУ 06.06.2019 1693/5 ЄДР
163  Чаплинська селищна рада Чаплинського району  Ремішевський Олександр Вікторович Наказ МЮУ 28.12.2019 4303/5 ЄДР
164  Чаплинська селищна рада Чаплинського району  Ремішевський Олександр Вікторович Наказ МЮУ 17.04.2020 1476/5 РРП
165  Чаплинська селищна рада Чаплинського району  Ремішевський Олександр Вікторович Наказ МЮУ 28.04.2020 1534/5 РРП
166  Чаплинська селищна рада Чаплинського району  Ремішевський Олександр Вікторович Наказ МЮУ 08.07.2020 2345/5 РРП
167 Комунальне підприємство "ПУТРІВСЬКЕ"  Рибалко Віолета Миколаївна Наказ МЮУ 16.07.2019 2164/5 РРП
168 Приватний нотаріус Ріцька Г.І.  Ріцька Галина Іванівна  Наказ МЮУ 13.03.2020 933/5 ЄДР
169 Комунальне підприємство "Центр правової допомоги та реєстрації" Рубан Катерина Володимирівна Наказ МЮУ 18.07.2019 2191/5 ЄДР
170 Красноградська районна державна адміністрація Харківської області Рубля Наталія Василівна (зміна ПІБ: Батиченко) Наказ МЮУ 19.12.2019 4080/5 ЄДР
171 Маловисківська міська рада Руденко Володимир Іванович Наказ МЮУ 14.08.2017 2606/5 ЄДР
172 Крюківщинська сільська рада Києво-Святошинського району Рудик Юлія Ігорівна Наказ МЮУ 25.05.2020 1765/5 ЄДР
173 Крюківщинська сільська рада Києво-Святошинського району Рудик Юлія Ігорівна Наказ МЮУ 02.07.2020 2264/5 РРП
174 Філія комунального підприємства Київської обласної ради "Готово" міста Києва Рябий Дмитро Сергійович Наказ МЮУ 17.02.2017 453/5 РРП
175 Кривоозерська районна державна адміністрація Самотуга Олександр Валерійович Наказ МЮУ 14.03.2017 842/5 РРП
176 Роздолівська сільська Рада Мурованокуриловецького району Свята Катерина Миколаївна Наказ МЮУ 08.11.2019 3464/5 ЄДР
177 Роздолівська сільська Рада Мурованокуриловецького району Свята Катерина Миколаївна Наказ МЮУ 08.11.2019 3466/5 ЄДР
178 Роздолівська сільська Рада Мурованокуриловецького району Свята Катерина Миколаївна Наказ МЮУ 10.07.2020 2374/5 РРП
179 Комунальне підприємство "Юридична реєстрація нерухомості та бізнесу" Семенуха Іван Олегович Наказ МЮУ 02.09.2019 2764/5 ЄДР
180 Центр надання адміністративних послуг при Кодимській районній державній адміністрації Одеської області Сендик Галина Іванівна  Наказ МЮУ 28.04.2017 1456/5 РРП
181 Глинська сільська рада Калинівського району Сімоник Ярослав Іванович Наказ МЮУ 31.10.2019 3336/5 ЄДР
182 Глинська сільська рада Калинівського району Сімоник Ярослав Іванович Наказ МЮУ 06.11.2019 3413/5 РРП
183 Глинська сільська рада Калинівського району Сімоник Ярослав Іванович Наказ МЮУ  22.01.2020 214/5 РРП
184 Глинська сільська рада Калинівського району Сімоник Ярослав Іванович Наказ МЮУ 03.03.2020 767/5 ЄДР
185 Центр надання адміністративних послуг при Кодимській районній державній адміністрації Одеської області Сіра Любов Петрівна  Наказ МЮУ 28.04.2017 1456/5 РРП
186 Виконавчий комітет Ірпінської міської ради Київської області Скоріна Олена Миколаївна Наказ МЮУ 23.03.2017 936/5 ЄДР
187 Виконавчий комітет Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області Скороход Олена Олександрівна Наказ МЮУ 18.07.2019 2189/5 ЄДР
188 Виконавчий комітет Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області Скороход Олена Олександрівна Наказ МЮУ 23.07.2019 2239/5 РРП
189 Комунальне підприємство "Реєстрація нерухомості" Скрипка Лілія Володимирівна Наказ МЮУ 04.11.2019 3378/5 РРП
190 Северинівська сільська рада Жмеринського району Скрупська Олена Василівна (зараз ПІБ Цимбал) Наказ МЮУ 19.04.2017 1301/5 РРП
191 Северинівська сільська рада Жмеринського району Скрупська Олена Василівна (зараз ПІБ Цимбал) Наказ МЮУ 17.01.2020 161/5 РРП
192 Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради Соловій Володимир Володимирович Наказ МЮУ 19.05.2017 1684/5 РРП
193 Комунальне підприємство "Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації" Спірідонов Вадим Віталійович  Наказ МЮУ 02.07.2016 1823/5 РРП
194 Красилівська міська рада Хмельницької області  Сташевська Вікторія Віталіївна Наказ МЮУ 22.06.2020 2150/5 РРП
195 Бахмутська районна державна адміністрація Донецької області Строєнко Лілія Олексіївна Наказ МЮУ 04.06.2020 1882/5 ЄДР
196 Бахмутська районна державна адміністрація Донецької області Строєнко Лілія Олексіївна Наказ МЮУ 10.06.2020 1916/5 ЄДР
197 Бахмутська районна державна адміністрація Донецької області Строєнко Лілія Олексіївна Наказ МЮУ 19.06.2020 2125/5 ЄДР
198 Холоднобалківська сільська рада Біляївського району Одеської області Сурай Дар'я Юріївна Наказ МЮУ 08.04.2020 1349/5 РРП
199 Уличненська сільська рада Дрогобицького району Сурін Олексій Юрійович Наказ МЮУ 27.03.2020 1232/5 РРП
200 Дібровська сільська рада Синельниківського району Сухляк Тетяна Геннадіївна  Наказ МЮУ 07.12.2017 3905/5 РРП
201 Приватний нотаріус Тарас О.В.  Тарас Олександра Василівна Наказ МЮУ 10.02.2017 343/5 ЄДР
202 Дніпропетровська дирекція "Укрпошта" Тимошенко Діана Володимирівна Наказ МЮУ 24.11.2016 3334/5 ЄДР
203 Броварський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Тимошенко Катерина Сергіївна  Наказ МЮУ 06.07.2016 1855/5 РРП
204 Запорізька районна державна адміністрація Запорізької області  Ткаліч Вікторія Олегівна  Наказ МЮУ 05.02.2020 406/5 РРП
205 Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області Ткаченко Дар'я Володимирівна  Наказ МЮУ 14.04.2020 1435/5 ЄДР
206 Комунальне підприємство "Реєстрація плюс" Товкайло Уляна Василівна Наказ МЮУ 30.09.2019 3033/5 ЄДР
207 Комунальне підприємство "Криничанське бюро технічної інвентаризації" Товстуха Юрій Миколайович Наказ МЮУ 04.04.2017 1109/5 РРП
208 Чумаківська сільська рада Дніпровського району Третяк Тетяна Василівна  Наказ МЮУ 16.07.2019 2163/5 РРП
209 Чумаківська сільська рада Дніпровського району Третяк Тетяна Василівна  Наказ МЮУ 18.07.2019 2190/5 ЄДР
210 Чумаківська сільська рада Дніпровського району Третяк Тетяна Василівна  Наказ МЮУ 15.11.2019 3551/5 РРП
211 Чумаківська сільська рада Дніпровського району Третяк Тетяна Василівна  Наказ МЮУ 13.04.2020 1407/5 РРП
212 Жирівська сільська рада Пустомитівського району Тузяк Павло Тарасович Наказ МЮУ 02.01.2020 32/5 РРП
213 Жирівська сільська рада Пустомитівського району Тузяк Павло Тарасович Наказ МЮУ 08.04.2020 1345/5 РРП
214 Жирівська сільська рада Пустомитівського району Тузяк Павло Тарасович Наказ МЮУ 21.07.2020 2477/5 РРП
215 П'ятихатська районна державна адміністрація Турлюн Тетяна Григорівна Наказ МЮУ 19.03.2020 1031/5 ЄДР
216 Святопетрівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області Тютюн Дмитро Сергійович Наказ МЮУ 07.05.2020 1610/5 РРП
217 Баловненська сільська рада Новоодеського району  Уваров Сергій Васильович Наказ МЮУ 09.07.2020 2360/5 РРП
218 Чечельницька селищна рада Чечельницького району Вінницької області Фаренюк Сергій Анатолійович  Наказ МЮУ 17.01.2020 158/5 РРП
219 Чечельницька селищна рада Чечельницького району Вінницької області Фаренюк Сергій Анатолійович  Наказ МЮУ 25.02.2020 686/5 РРП
220 Чечельницька селищна рада Чечельницького району Вінницької області Фаренюк Сергій Анатолійович  Наказ МЮУ 25.02.2020 684/5 РРП
221 Чечельницька селищна рада Чечельницького району Вінницької області Фаренюк Сергій Анатолійович  Наказ МЮУ 03.03.2020 744/5 РРП
222 Комунальне підприємство Київської обласної ради "Аквабіоресурси"  Федорчук Федір Федорович Наказ МЮУ 21.12.2018 4056/5 ЄДР
223 Комунальне підприємство "Пшеничне" Федунець Олег Миронович Наказ МЮУ 02.07.2018 2229/5 РРП
224 Первозванівська сільська рада Кропивницького району Харламова Таліна Володимирівна Наказ МЮУ 18.11.2019 3565/5 РРП
225 Первозванівська сільська рада Кропивницького району Харламова Таліна Володимирівна Наказ МЮУ 16.12.2019 4025/5 ЄДР
226 Первозванівська сільська рада Кропивницького району Харламова Таліна Володимирівна Наказ МЮУ 28.12.2019 4297/5 ЄДР
227 Первозванівська сільська рада Кропивницького району Харламова Таліна Володимирівна Наказ МЮУ 28.12.2019 4298/5 ЄДР
228 Виконавчий комітет Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області Харь Олексій Андрійович Наказ МЮУ 13.04.2020 1383/5 РРП
229 Виконавчий комітет Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області Харь Олексій Андрійович Наказ МЮУ 13.04.2020 1384/5 РРП
230 Виконавчий комітет Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області Харь Олексій Андрійович Наказ МЮУ 13.04.2020 1385/5 РРП
231 Виконавчий комітет Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області Харь Олексій Андрійович Наказ МЮУ 13.04.2020 1386/5 РРП
232 Виконавчий комітет Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області Харь Олексій Андрійович Наказ МЮУ 13.04.2020 1387/5 РРП
233 Виконавчий комітет Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області Харь Олексій Андрійович Наказ МЮУ 13.04.2020 1388/5 РРП
234 Виконавчий комітет Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області Харь Олексій Андрійович Наказ МЮУ 13.04.2020 1390/5 РРП
235 Виконавчий комітет Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області Харь Олексій Андрійович Наказ МЮУ 13.04.2020 1391/5 РРП
236 Виконавчий комітет Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області Харь Олексій Андрійович Наказ МЮУ 13.04.2020 1392/5 РРП
237 Виконавчий комітет Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області Харь Олексій Андрійович Наказ МЮУ 13.04.2020 1393/5 РРП
238 Виконавчий комітет Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області Харь Олексій Андрійович Наказ МЮУ 13.04.2020 1394/5 РРП
239 Виконавчий комітет Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області Харь Олексій Андрійович Наказ МЮУ 13.04.2020 1395/5 РРП
240 Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради Хорошун Вадим Михайлович  Наказ МЮУ 07.05.2020 1602/5 РРП
241 Крисинська сільська рада Богодухівського району Харківської області Хромєєв Володимир Анатолійович  Наказ МЮУ 05.03.2020 825/5 ЄДР
242 Узинська сільська рада Тисменицького району Цалин Андрій Богданович Наказ МЮУ 20.12.2019 4100/5 РРП
243 Узинська сільська рада Тисменицького району Цалин Андрій Богданович Наказ МЮУ 02.06.2020 1843/5 ЄДР
244 Узинська сільська рада Тисменицького району Цалин Андрій Богданович Наказ МЮУ 21.07.2020 2480/5 РРП
245 Виконавчий комітет Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області  Цьопа Богдан Анатолійович Наказ МЮУ 06.11.2019 3414/5 РРП
246 Верхньоворітська сільська рада Воловецького району Чекета Михайло Іванович Наказ МЮУ 13.04.2020 1389/5 РРП
247 Тернопільська філія комунального підприємства «Центр реєстрації прав» Корецької районної ради Рівненської області Черняк Костянтин Володимирович Наказ МЮУ 17.03.2017 891/5 РРП
248 Київська філія Комунального підприємства "Центр реєстрації" Містківської сільської ради Сватівського району Луганської області Чорномазов Олександр Васильович  Наказ МЮУ  06.07.2018 2301/5 РРП
249 Комунальне підприємство "Архітектурне планувально-проектне бюро" Шаблевський Віталій Іванович Наказ МЮУ 11.04.2017 1213/5 РРП
250 Філія Комунального підприємства Мирнопільської сільської ради "Результат" у м. Києві Шейк-Сейкін Олексій Анатолійович  Наказ МЮУ 07.12.2017 3900/5 РРП
251 Канізька сільська рада Новомиргородського району Шилова Наталія Юріївна Наказ МЮУ 06.11.2019 3415/5 РРП
252 Канізька сільська рада Новомиргородського району Шилова Наталія Юріївна Наказ МЮУ 08.11.2019 3465/5 ЄДР
253 Канізька сільська рада Новомиргородського району Шилова Наталія Юріївна Наказ МЮУ 18.02.2020 589/5 РРП
254 Канізька сільська рада Новомиргородського району Шилова Наталія Юріївна Наказ МЮУ 17.03.2020 1006/5 ЄДР
255 Канізька сільська рада Новомиргородського району Шилова Наталія Юріївна Наказ МЮУ 27.03.2020 1230/5 ЄДР
256 Первозванівська сільська рада Кропивницького району Щербина Катерина Вікторівна Наказ МЮУ 19.02.2020 610/5 РРП
257 Первозванівська сільська рада Кропивницького району Щербина Катерина Вікторівна Наказ МЮУ 04.03.2020 781/5 ЄДР
258 Виконавчий комітет Дружелюбівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області Щур Ігор Володимирович Наказ МЮУ 17.03.2017 896/5 РРП
259 Виконавчий комітет Новоолександрівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області Юрченко Дмитро Сергійович  Наказ МЮУ 19.03.2020 1030/5 ЄДР
260 Виконавчий комітет Новоолександрівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області Юрченко Дмитро Сергійович  Наказ МЮУ 30.04.2020 1545/5 ЄДР
261 Виконавчий комітет Новоолександрівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області Юрченко Дмитро Сергійович  Наказ МЮУ 27.05.2020 1791/5 ЄДР
262 Немовицька сільська рада Сарненського району Ютовець Олег Федорович Наказ МЮУ 18.12.2019 4061/5 ЄДР
263 Немовицька сільська рада Сарненського району Ютовець Олег Федорович Наказ МЮУ 28.12.2019 4349/5 РРП
264 Немовицька сільська рада Сарненського району Ютовець Олег Федорович Наказ МЮУ 27.01.2020 277/5 ЄДР
265 Немовицька сільська рада Сарненського району Ютовець Олег Федорович Наказ МЮУ 03.02.2020 346/5 ЄДР
266 Немовицька сільська рада Сарненського району Ютовець Олег Федорович Наказ МЮУ 06.04.2020 1326/5 ЄДР
267 Приватний нотаріус Ялова Н.О. Ялова Наталія Олександрівна Наказ МЮУ 26.11.2019 3638/5 ЄДР
268 Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради Ящук Інна Василівна  Наказ МЮУ 25.03.2020 1200/5 РРП