УВАГА! Сайт працює у тестовому режимі.

Новини

Європейський суд з прав людини визнав правоту України в справі «Бац проти України»

23 лютого 2017 року на сайті Європейського суду з прав людини (далі – Європейський суд) було опубліковано ухвалу у справі «Бац проти України», у якій Європейський суд, врахувавши надані Урядом зауваження, визнав заяву заявника щодо порушення пункту 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція) неприйнятною у зв’язку з необґрунтованістю скарг заявника.

Про набрання чинності новими нормативно-правовими актами, що зачіпають права та інтереси громадян

Мін’юст провів круглий стіл присвячений рішенню ЄСПЛ «Юрій Миколайович Іванов проти України»

Міністерство юстиції спільно з проектом Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» провели круглий стіл на тему: «Особливості виконання пілотного рішення Європейського суду з прав людини у справі «Юрій Миколайович Іванов проти України».

Павло Петренко у Верховній Раді анонсував запуск просвітницького проекту Мін’юсту «Я маю право!»

Міністерство юстиції впродовж останніх років створило одну з найрозвинутіших у світі систем надання безоплатної правової допомоги громадянам, які не можуть собі дозволити приватного адвоката. Цього року ініційовано наступний її етап – підвищення рівня знань українців про свої права та запуск всеукраїнського проекту «Я маю право!». Про це сьогодні під час виступу у Верховній Раді в рамках години запитань до Уряду повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

АНОНС!

Уряд упорядкував оплату праці працівників державних нотаріальних контор та державних нотаріальних архівів.

Зокрема, передбачено збільшення розмірів посадових окладів в середньому у 2,5-3 рази, а також встановлення єдиних розмірів посадових окладів без застосування групи за оплатою праці, до яких належать області і міста залежно від чисельності населення.

НАКАЗ. Про реформування друкованих засобів масової інформації, засновником (співзасновником) яких є Міністерство юстиції України

Павло Петренко презентував запуск проекту «Онлайн будинок юстиції» на всеукраїнському рівні

Сьогодні в «CYBER SPORT ARENA» пройшла презентація виходу проекту Міністерства юстиції «Онлайн будинок юстиції» на всеукраїнський рівень. Віднині послугами з повторного отримання документів у сфері реєстрації актів цивільного стану, а також реєстрації та ліквідації фізичної особи-підприємця зможуть скористатися всі українці. Для цього достатньо зайти на сайт сервісу http://online.minjust.gov.ua.

Завдяки Мін’юсту Україні вдалося досягти мирової угоди з фармацевтичною компанією «Gilead Sciences» та забезпечити хворих на гепатит «С» доступними ліками.

Сьогодні між Україною та американським виробником сучасних ліків від гепатиту «С» компанією «Gilead Sciences» було підписано мирову угоду. За її умовами американський інвестор відмовився від звернення до міжнародного інвестиційного арбітражу, що загрожувало нашій державі втратою понад 800 млн дол., а українці отримали ліки за ексклюзивною ціною, яка майже у 100 разів нижча, ніж у США та країнах Європи. У підготовці мирової угоди брали участь фахівці Міністерства юстиції та Міністерства охорони здоров’я.

Адреси центрів з надання безоплатної правової допомоги