Головний спеціаліст відділу медичного забезпечення Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (2 посади)

м. Київ

(044) 425-98-86 Омельченко Руслан Васильович

Загальні умови

Посадові обов’язки

Виконує покладені на відділ медичного забезпечення задачі i функції, у межах своїх повноважень, та несе відповідальність за виконання покладених на нього обов’язків, виконання  перспективних i поточних планів відділу медичного забезпечення згідно зі сферою персональної відповідальності.

Забезпечує виконання контрольних документів відділу медичного забезпечення міністерства юстиції України згідно зі сферою персональної відповідальності та контролює їх виконання медичними підрозділами установ, підпорядкованих міжрегіональному управлінню.

Безпосередньо та через начальників медичних підрозділів установ, підпорядкованих міжрегіональному управлінню, здійснює контроль за виконанням планів, наказів та розпоряджень міжрегіонального управління, які стосуються надання соматичної допомоги спецконтингенту. Проводить консультативні огляди хворих на соматичні захворювання по установам, підпорядкованим міжрегіональному управлінню.

Особисто проводить аналіз скарг та заяв на недоліки у медичному обслуговуванні з питань профілактики соматичних захворювань. Про результати інформує начальника відділу.

У складі комісій проводить службове розслідування по випадкам смерті та приймає участь у патолого-анатомічних конференціях.

Вносить пропозиції щодо планування роботи відділу медичного забезпечення на квартал та на рік.

Контролює якість проведення профілактичних оглядів щодо раннього виявлення соматичних захворювань серед спецконтингенту, якість диспансерного нагляду за хворими.

Контролює якість проведення санітарно-освітньої роботи.

Дає вказівки та вимагає інформацію з медичних підрозділів установ підпорядкованих управлінню  з питань професійної підготовки та комплектації медичних кадрів.

Впроваджує в практику нові форми та методи роботи по виявленню, лікуванню та профілактиці соматичних захворювань. 

Підвищує свою кваліфікацію.

Аналізує діяльність відділу медичного забезпечення та підлеглих служб установ, підпорядкованих управлінню,  з наданням їм  практичної та методичної допомоги.

Приймає участь у нарадах, надає інформацію з питань лікування та профілактики соматичних захворювань, що належать до компетенції служби відділу медичного забезпечення.

Умови оплати праці

- посадовий оклад згідно штатного розпису на 2017 рік;

- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;

- надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»).

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

на постійній основі

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (е-декларація, заповнена та подана відповідно до чинного законодавства).

7. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

 

Строк подання документів: 20 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби за адресою: 04071, м.Київ, вул. Воздвиженська, 2. Документи приймаються        до 08 липня 2017 року. 

Дата, час і місце проведення конкурсу

тестування 13 липня 2017 року, початок о 14 год. 00 хв., за адресою: м. Київ,

вул. Січових стрільців, 73 (Мармуровий зал)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Омельченко Руслан Васильович, (044) 425-98-86, hr.c@kvs.gov.ua

 

Вимоги до професійної компетентності

Загальні вимоги

1

Освіта

вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра

2

Досвід роботи

не потребує 

3

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Спеціальні вимоги

1

Освіта

охорона здоров’я

2

Знання законодавства

Конституція України; Кодекс законів про працю України, закони України «Про державну службу», «Про запобігання корупції»,  «Про Державну кримінально-виконавчу службу», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», нормативно-правові акти Міністерства охорони здоров’я України

3

Професійні чи технічні знання

знання правил ділового етикету та ділової мови

4

Спеціальний досвід роботи

бажаний досвід роботи у сфері охорони здоров’я

5

Знання сучасних інформаційних технологій

впевнений користувач ПК, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет

6

Особистісні якості

вміння працювати з інформацією, надавати зворотній зв’язок, здатність приймати зміни та змінюватись, відповідальність, дисциплінованість, сумлінність, вміння працювати в стресових ситуаціях, уважність