Провідний спеціаліст відділу контролю за діяльністю органів та осіб, які здійснюють примусове виконання рішень Управління контролю за діяльністю органів та осіб, які здійснюють примусове виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби

м. Київ, вул. Городецького,13

(044)271-15-41 Ходак Ганна Сергіївна

4600 грн

Загальні умови

Посадові обов’язки

 

 

 

Забезпечує виконання покладених на відділ завдань в закріпленому за ним напрямі роботи. Приймає участь у проведенні комплексних, цільових, контрольних та виїзних перевірок (планових та позапланових). Забезпечує виконання доручень безпосереднього керівництва щодо усунення причин та умов, які сприяють вчиненню протиправних дій (бездіяльності) з боку посадових осіб органів державної виконавчої служби. Бере участь в організації роботи органів державної виконавчої служби та здійснює контроль за їх діяльністю. В межах повноважень організовує та забезпечує взаємодію Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України із структурними підрозділами в апараті Міністерства юстиції України. Здійснює розгляд звернень громадян та юридичних осіб з питань, що відносяться до компетенції відділу. Бере участь у наданні методичної та практичної допомоги органам Державної виконавчої служби України з питань, що належать до компетенції відділу. Виконує інші функції відповідно до покладених на відділ завдань.

Умови оплати праці

посадовий оклад 4600 грн.

- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;

- надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»).

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На постійній основі

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

5.Копія (копії) документа (документів) про освіту.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  за 2016 рік (заповнюється на сайті НАЗК).

 

Документи приймаються до 16 год. 45 хв. 07 липня 2017 року,

за адресою: м.Київ, пров. Рильський, 10 (скринька для вхідної кореспонденції при вході у приміщення)

Дата, час і місце проведення конкурсу

тестування 18 липня  2017 року о 10 год. 00 хв., м. Київ, вул. Січових стрільців, 73

19-20 липня 2017 року о 10 год. 00 хв., м.Київ, пров. Рильський, 10.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Ходак Ганна Сергіївна, 271-15-41, kadrca@minjust.gov.ua

 

Вимоги до професійної компетентності

Загальні вимоги

1. Освіта

вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра

2. Досвід роботи

не потребує

3. Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Спеціальні вимоги

1. Освіта

вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра, напрям освіти юридичний

2. Знання законодавства

Конституція України, Закони України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про виконавче провадження», «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів», інші закони України, укази Президента України та акти Кабінету Міністрів України, які мають відношення до виконання функціональних обов’язків, законодавство з питань охорони праці, правила пожежної безпеки, Положення про Міністерство, структуру Міністерства, положення про Департамент.

3. Професійні чи технічні знання

володіння достатнім рівнем знань конституційного та адміністративного законодавства, володіння правилами нормопроектувальної техніки, знання інструкції з діловодства, правил ділового етикету; знання основних принципів роботи на комп'ютері та відповідного програмного забезпечення, необхідного для виконання покладених на нього обов’язків.

4. Спеціальний досвід

не потребує

5. Знання сучасних інформаційних технологій

впевнений користувач ПК (MS Office, Outlook Express, Internet), вільне користування законодавчою базою Liga

6. Особисті якості

відповідальність, системність і самостійність в роботі, уважність до деталей, наполегливість, креативність та ініціативність