21-09-201000:00

Партію «Україна майбутнього» замість Андрія Павленка очолив Святослав Олійник

Політична партія «Україна майбутнього» офіційно повідомила Міністерству юстиції про внесення змін до статуту, програми, місцезнаходження та складу керівних органів організації.

Так, замість Андрія Павленка партію очолив Святослав Олійник (Народний депутат України п’ятого та шостого скликань). Відповідне рішення було ухвалене I черговим з’їздом партії, який відбувся 24 липня 2010 року.

Партія також повідомила про нову мету організації - сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян, участь у виборах та інших політичних заходах. Попередня мета партії полягала в побудові сильної незалежної держави Україна на принципах верховенства права, соціально-економічної самостійності громадян, становленні громадянського суспільства тощо.

Крім того, «Україна майбутнього» змінила своє місцезнаходження. З пров. Машинобудівного у м. Києві партія переїхала на вул. Лютеранську, 16, офіс 31.

Міністерство юстиції взяло до відома інформацію про зміни у складі керівних органів та внесло зміни до Реєстру політичних партій України. Відповідний наказ підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Як відомо, відповідно до Закону «Про політичні партії в Україні» партії повинні інформувати Міністерство юстиції України про зміни назви, програми, статуту, керівних органів партії, їхньої адреси та місцезнаходження у тижневий строк після прийняття рішень з цих питань.

Партію «Україна майбутнього» було зареєстровано в Міністерстві юстиції 18 липня 2008 року та внесено до Реєстру політичних партій під №148.


Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271-17-33
E-mail: press@minjust.gov.ua