13.10.2020 Повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проєкту Закону України «Про пенітенціарну систему»

З метою дотримання вимог абзаців першого-четвертого пункту 17 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», та пунктів 1 і 2 параграфа 42 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року № 950, Міністерство юстиції України виносить на громадське обговорення проєкт Закону України «Про пенітенціарну систему» для забезпечення вивчення та врахування думки громадськості щодо зазначеного проєкту Закону України.

Метою прийняття проєкту Закону України «Про пенітенціарну систему» є оптимізація структури пенітенціарної системи, впровадження нових підходів до заохочення її персоналу, запровадження ефективного управління підприємствами установ виконання покарань.

Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до проєкту Закону України на електронну адресу t.nidzelska@minjust.gov.ua до 28 жовтня 2020 року.

 

Контактна особа:

головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення діяльності органів і установ виконання покарань Управління нормативного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту публічного права Нідзельська Тетяна Леонідівна, тел. 271-15-53, 050-567-02-53.

 

Проєкт Закону України «Про пенітенціарну систему»

Пояснювальна записка