ДЛЯ ГРОМАДЯН

Колегія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації діє у якості постійно діючого консультативно-дорадчого органу при  Міністерстві юстиції України.

До компетенції Міністерства юстиції України належить розгляд скарг: на рішення державних реєстраторів про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень; на проведені державним реєстратором реєстраційні дії в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних
осіб – підприємців та громадських формувань; на рішення, дії або бездіяльність територіальних органів Міністерства юстиції (з питань розгляду скарг, які належать до їх компетенції).

До компетенції Міністерства юстиції України не відноситься розгляд скарг на рішення державного реєстратора про державну реєстрацію прав, коли таке право набуто на підставі рішення суду, а також коли щодо нерухомого майна наявний судовий спір, та розгляд скарг на реєстраційні дії, проведені на підставі рішення суду.

З питань діяльності Колегії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації звертатись за телефонами:

044 237 09 96 – гаряча лінія Колегії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації (понеділок-четвер з 09:00 до 18:00, п’ятниця та передсвяткові дні з 09:00 до 16:45, обідня перерва з 13:00 до 13:45)

 

Скарги у сфері державної реєстрації можуть бути подані:

Письмово за поштовою адресою: вул. Городецького, 13, м. Київ, 01001.

Особисто за адресою: вул. Євгена Сверстюка (Марини Раскової), буд. 15, 1 – поверх., м. Київ, 02002.

На офіційні електронні адреси: callcentre@minjust.gov.ua, themis@minjust.gov.ua.