Дніпропетровська область

Суб’єкти державної реєстрації, які здійснюють державну реєстрацію в умовах воєнного стану

Назва суб’єкта державної реєстрації

Номер телефону

1.                

Дніпровська міська рада

(050) 540 03 87

(056) 791 10 62

2.                

Виконавчий комітет Криворізької міської ради

(056) 492 03 22

(056) 493 08 29

(056) 494 83 45

(056) 493 08 29

3.                

Кам’янська міська рада

(056) 956 07 52

(056) 956 06 11

(056) 956 06 12

(056) 956 06 13

4.                

Криничанська селищна рада Кам’янського району

(097) 240 55 33

(067) 719 72 84

5.                

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради

(050) 875 98 84

6.                

Покровська міська рада

(056) 674 42 82

7.                

Виконавчий комітет Новомосковської міської ради

(097) 272 32 38

(068) 874 57 27

8.                

Виконавчий комітет Павлоградської міської ради

(0563) 220 48 34

(099) 551 51 61

9.                

Синельниківська районна державна адміністрація

(056) 634 22 11

(097) 789 61 48

10.             

Виконавчий комітет Нікопольської міської ради

(056) 668 45 59

(066) 720 79 99

11.             

Виконавчий комітет Софіївської селищної ради

(056) 502 82 18

(056) 502 82 21

12.             

Магдалинівська селищна рада

(098) 867 84 95

13.             

Виконавчий комітет П’ятихатської міської ради

(097) 434 50 17

(097) 112 48 11

14.             

Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району

(056) 328 00 00

15.             

Петриківська селищна рада

(067) 376 20 60

16.             

Царичанська селищна рада

(056) 903 13 49

(068) 017 91 90

17.             

Марганецька міська рада

(056) 652 11 54
(056) 652 10 26

18.             

Верхньодніпровська міська рада

(096) 933 37 16

(098) 065 57 53

19.             

Виконавчий комітет Слобожанської селищної ради

(094) 884 48 83

(056) 784 48 83

20.             

Виконавчий комітет Новоолександрівської сільської ради Дніпровського району

(067) 652 02 05

(056) 712 33 86

21.             

Раївська сільська рада Синельниківського району

(066) 887 42 58

(066) 391 70 10

22.             

Виконавчий комітет Васильківської селищної ради Синельниківського району

(067) 317 95 29

23.             

Глеюватська сільська рада

(050) 272 61 85

24.             

Виконавчий комітет Покровської селищної ради

(056) 382 12 42

25.             

Виконавчий комітет Миколаївської сільської ради Синельниківського району

(066) 744 58 87

26.             

Виконавчий комітет Дубовиківської сільської ради Синельниківського району

(096) 083 58 85

27.             

Виконавчий комітет Першотравневської сільської ради Нікопольського району

(050) 666 06 93

28.             

Виконавчий комітет Божедарівської селищної ради

(097) 922 46 59

29.             

Виконавчий комітет

Межівської селищної ради

(056) 306 04 63

(099) 386 28 83

30.             

Виконавчий комітет Червоногригорівської селищної ради Нікопольського району

(096) 024 99 43

31.             

Піщанська сільська рада

(056) 938 61 42

(067) 965 60 57

32.             

Виконавчий комітет Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

(067)821 43 71

(068) 947 35 16

33.             

Виконавчий комітет Першотравенської міської ради

(056) 335 29 21

(066) 927 94 85

34.             

Виконавчий комітет Синельниківської міської ради

(056) 634 00 81

35.             

Виконавчий комітет Вебківської сільської ради

(056) 328 00 00

36.             

Виконавчий комітет Новопокровської селищної ради

(097) 029 45 35

37.             

Петропавлівська селищна рада

(056) 313 15 51

38.             

Нікопольська районна державна адміністрація

(099) 290 23 28

39.             

Перещепинська міська рада

(096) 347 66 83

40.             

Обухівська селищна рада Дніпровського району

(067) 785 55 68

41.             

Новопавлівська сільська рада Синельниківського району

(099) 327 45 71

42.             

Маломихайлівська сільська рада Синельниківського району

(097) 496 39 48

43.             

Святовасилівська сільська рада

(097) 913 09 84

44.             

Дніпровська районна державна адміністрація

(063) 726 06 94

45.             

Петрівська селищна рада

(097) 696 78 92

46.             

Апостолівська міська рада

(096) 752 15 25

47.             

Українська сільська рада

(066) 966 10 08

48.             

Троїцька сільська рада

(098) 205 71 85

(095) 439 87 86

49.             

Губининська селищна рада

(097) 708 11 77

50.             

Виконавчий комітет Саксаганської сільської ради

(067) 527 08 68

51.             

Виконавчий комітет Китайгородської сільської ради

(098) 881 07 55
(095) 783 06 62

52.             

Сурсько-Литовська сільська рада

(050) 721 93 53

(098) 660 06 58

53.             

Богданівська сільська рада Павлоградського району

(050) 280 49 44

54.             

Солонянська селищна рада

(067) 798 98 28

55.             

Криворізька районна державна адміністрація

(097) 459 63 40

56.             

Межиріцька сільська рада Павлоградського району

(097) 360 12 03

57.             

Павлоградська районна державна адміністрація

(066) 482 21 46

58.             

Підгородненська міська рада

(0800) 33 65 42

59.             

Кам’янська районна державна адміністрація Дніпропетровської області

(097) 737 69 94

60.             

Лозуватська сільська рада Криворізького району

(067) 952 25 40

61.             

Новопільська сільська рада Криворізького району

(068) 790 61 50