Міжвідомча робоча група з проведення оцінки прогресу реалізації Національної стратегії у сфері прав людини

12 травня 2021 року було прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про утворення Міжвідомчої робочої групи з проведення оцінки прогресу реалізації Національної стратегії у сфері прав людини» (далі – постанова).

Постанову розроблено на виконання Указу Президента України від 24 березня 2021 року № 119/2021, яким затверджено нову редакцію Національної стратегії у сфері прав людини (далі – Стратегія).

Постановою передбачено створення Міжвідомчої робочої групи (МРГ) - консультативно-дорадчого органу при Кабінетові Міністрів України на період реалізації Стратегії. Основними завданнями МРГ будуть: моніторинг та оцінка прогресу реалізації Стратегії, проведення аналізу стану справ та причин виникнення проблем у сфері прав людини, підготовка пропозицій та рекомендацій щодо вжиття заходів для забезпечення ефективної реалізації Стратегії та водночас виконанню зобов’язань України щодо утвердження, забезпечення та захисту прав і свобод людини відповідно до Конституції України, міжнародних та європейських стандартів у сфері прав людини.

 

Засідання Міжвідомчої робочої групи з проведення оцінки прогресу реалізації Національної стратегії у сфері прав людини